fbpx
Menu

Other News

Dynamics 365 2019-ųjų antrosios naujinimų bangos planas

Birželio 10-ąją paskelbtas Dynamics 365 naujinimų planas 2019 m. Ženklūs Dynamics 365 ir Power platformos naujinimai įsigalios jau nuo 2019-ųjų spalio mėnesio.

Pristatomas 2019-ųjų 2-osios bangos Dynamics 365 naujinimų blokas bus praturtintas visiškai naujomis funkcijomis, Su jomis galima susipažinti jau nuo 2019-ųjų spalio, o galutinai įsigalios 2020-ųjų kovo mėnesį.

Svarbios datos

Etapas Data Apibūdinimas
Galima susipažinti su naujinimų planais Birželio 10, 2019 Galite sužinoti apie naujas 2-osios bangos naujinimų bloko (2019 spalis – 2020 kovas) galimybes Dynamics 365 ir Power Platform sistemose.
Išankstinė prieiga Rugpjūčio 2, 2019 Tik partneriams.
Bendroji prieiga Spalio 1, 2019 2-osios bangos naujinių bloko paleidimas. Konkrečios paleidimo datos atskiroms šalims ir regionams bus paskelbtos atskirai.

Power Platform (PowerApps, Microsoft Flow, ir Power BI) funkcionalumai apibendrinti atskirame naujinimo plane.

Dynamics 365 for Finance and Operations 2019-ųjų metų 2-sios bangos naujinimų bloko apžvalga

Šiame bloke pateikiamas naujoves vienija į darbuotoją orientuota sistema. Jos dėka, klientai galės diegti naujus funkcionalumus pagal savo poreikį. Esminis motyvas, paskatinęs šių galimybių atsiradimą – tai siekis didinti darbo našumą ir spartinti investicijų susigrąžinimą.

Antrasis šio naujinimų bloko tikslas – pagerinti vartotojo patirtį. Tikslinės patobulinimų sritys – greitaveika, atitikimas reikalavimams, automatizavimas ir teikiamų paslaugų palaikymas.

Tema Naujo funkcionalumo aprašymas
Debesijos operacijos ir Lifecycle Services Migravimas į savitarną. Tarp-projektinis valdymas. Diegimo metrikos. Geografinė plėtra į JAE, Prancūziją, Pietų Afriką.
Duomenų ir procesų integracija Duomenų kanalai trečiųjų šalių integracijoms. Galimybė paleisti ir stebėti Flow operacijas tiesiogiai iš F&O sistemos. F&O sistemos duomenys Common Data Service (liet. bendrosios duomenų paslaugos) sistemoje.
Finansų valdymas Daugiau dėmesio įžvalgoms ir skaitmeninei transformacijai finansų srityje.
GLOBALIZACIJA: nuolatiniai teisinių normų atnaujinimai, siekiant atitikti visus įstatyminius reikalavimus 37-iose šalyse ir regionuose. Nuo šių atnaujinimų įsigaliojimo vartotojai galės lengvai taisyti Office formatų verslo dokumentus, kad jie atitiktų visus šalies reikalavimus. Galimybė išsiųsti bendruosius dokumentus skirtingais kanalais. Konfigūruojami dokumentai ataskaitoms Word, Excel ir PDF formatais. Įtraukti Kinijos ir Europos įstatyminiai nustatymai. Supaprastintas lokalizacijos konfigūravimo valdymas įstatyminėms nustatymų paslaugoms ir pan.
Platforma Beveik 60 naujų funkcionalumų, įskaitant pažangų transportavimo planavimą bei kokybės valdymą: mėginių ėmimas, pardavimų proceso kontrolė patobulinus užsakymų sulaikymą, savarankiško atsiskaitymo sąskaitų kontrolė per pirkimus-pardavimus, įvairias produkto lokacijos dimensijas, kryžmines sąsajas, pažangias priskyrimo strategijas FIFO, LIFO ir pan.
Susipažinkite su detaliu Dynamics 365 for Finance and Operations 2-osios bangos naujinimų sąrašu. Skaitykite apie visas Dynamics 365 ir Power platformos naujoves.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message