fbpx

Other News

Power BI atnaujinimai – duomenų analizė dar patogesnė ir intuityvesnė

Rugsėjo mėn. įdiegti reikšmingi Power BI atnaujinimai, kurie jūsų verslui suteiks dar daugiau galimybių ir patogumo.

Nepaisant to, kad  Power BI jau pripažinta viena geriausių verslo analitikos platformų pasaulyje, Microsoft nuolatos ją tobulina. 2019 m. rugsėjo mėn. įdiegti reikšmingi Power BI atnaujinimai, kurie suteikia dar daugiau galimybių ir patogumo. Nauja moderni tema darbalaukyje, dvigubai daugiau ataskaitų šablonų, dinamiškos formatavimo galimybės – ir tai dar ne viskas.

Vaizdo įraše susipažinkite su 2019 rugsėjo mėnesio atnaujinimais. 

Power BI nauda jūsų įmonei

Tinkamai naudojamas, Power BI ne tik analizuoja ir atvaizduoja įmonės duomenis bei pagrindinius veiklos rodiklius. Jis kuria ir pridėtinę vertę, kurios svarba neabejoja įmonių vadovai. Žemiau pateikiame penkias priežastis, kodėl verta naudoti Power BI,  bet čia tik pradžia:

  1. Veiklos rodiklių stebėjimas gyvai padeda sisteminti įmonės darbą, susikoncentruoti į svarbiausių problemų sprendimą.
  2. Skaidri, vizuali, lengvai prieinama esminių veiklos rodiklių sistema motyvuoja darbuotojus, skatina siekti nuo jų priklausančių rodiklių gerėjimo.
  3. Individualus duomenų rodiklių pritaikymas pagal darbuotojų roles mažina perteklinės informacijos kiekį, leidžia darbuotojams susikoncentruoti į jų asmeninius tikslus.
  4. Įdiegus Power BI, įmonės vadovai ir darbuotojai pamato tikrąją įmonės situaciją, silpnąsias grandis, gali itin operatyviai reaguoti ženkliai padidinti veiklos efektyvumą.
  5. Galimybė gyvai stebėti duomenis, padeda greitai reaguoti į netikėtus  pokyčius ir griebtis sprendimų situacijai ištaisyti, kol dar ne per vėlu. 

Šaunu, jei savo įmonės veiklos analizei naudojate kitus verslo analitikos įrankius. Bet kodėl gi nepasvarsčius apie geriausius, pilnai integruotus su verslo valdymo sistema Dynamics 365

Išbandykite Power BI darbalaukį nemokamai ir savo įmonės valdymui naudokite pažangiausius įrankius!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message