fbpx

Other News

Dynamics 365 for Finance and Operations – nuo šiol dvi atskiros aplikacijos

Žvilgsnis į praeitį

2016 metais „Microsoft“ suvienijo savo sistemas – jos tapo „Microsoft Dynamics 365“ programų šeima. Pakoreguoti buvo ir pavadinimai. Taigi „Microsoft Dynamics AX“ tapo „Microsoft Dynamics for Finance and Operations“, o „Microsoft Dynamics NAV“ – „Microsoft Dynamics Business Central“.

Daug žadantys pokyčiai

Dabar, kai jau kurį laiką skirtingos verslo valdymo sistemos sujungtos į vieną „Dynamics 365“ platformą, „Microsoft“ paskelbė apie svarbų „Dynamics 365“ programos struktūros pokytį. Rūpinantis vartotojais, naujasis pakeitimas palengvins įmonių apsisprendimą: lengva pasirinkti tinkamus modulius, atsižvelgiant į įmonės verslo poreikius. Tad „Microsoft Dynamics for Finance and Operations“  padalintas į dvi skirtingas aplikacijas: „Dynamics 365 Finance“ ir „Dynamics 365 Supply Chain Management“. Tokiu būdu „Microsoft“ žada daugiau lankstumo – įvairesnės galimybes skirtingiems verslo tipams.

Žvilgsnis iš arčiau

Naujoji „Microsoft Dynamics 365 Finance“ yra skirta automatizuoti ir modernizuoti jūsų įmonės finansines operacijas, sumažinti veiklos išlaidas ir riziką, supaprastinti visuotinį finansinį kompleksiškumą. Be to,  dirbtinio intelekto (AI) teikiamos įžvalgos ir pasiūlymai praplės Jūsų verslo valdymo galimybes. 

Antroji „Microsoft Dynamics 365 Supply Chain Management“ aplikacija yra skirta transformuoti gamybos ir tiekimo grandinės operacijas. Kartu su dirbtinio intelekto (angl. AI) prognozėmis, įžvalgomis ir daiktų internetu (IoT), aplikacija padidina veiklos efektyvumą, gamybos kokybę ir pelningumą. Programa yra sukurta planavimui, gamybai, atsargų, sandėlių ir transportavimo valdymui. 

Visa tai keičia iki šiol galiojusį licencijavimą. Dabar šioms dviem programoms suteikiamos atskiros licencijos ir jų kainos skiriasi.

Jei jums šie pakeitimai atrodo sudėtingi, nedvejodami susisiekite su mumis. Mielai patarsime ir atsakysime į klausimus dėl šio atskyrimo, licencijavimo ar kainų.

Contact us

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message