fbpx

Other News

LVPA paskelbė kvietimą gauti paramą pramonės skaitmeninimui

2020 Kovo 10d. Lietuvos Verslo Paramos Agentūra (LVPA) paskelbė kvietimą pramonės įmonėms gauti paramą pramonės skaitmeninimui. Pramonės įmonės kviečiamos teikti paraiškas iki 2020 metų liepos 7 dienos.

APIE FINANSAVIMĄ

Šios paramos tikslas paskatinti  labai mažas  mažas ir vidutines pramonės įmones (toliau – MVĮ) skirti lėšų technologiniam auditui atlikti, kuris padėtų joms įsivertinti gamybos procesų skaitmeninimo galimybes ir perspektyvas. Parama užtikrintų investicijų į gamybos procesų skaitmeninimo technologijų diegimo tikslingumą, efektyvumą bei naudą, sudarytų sąlygas įmonių darbo našumo augimui, taip pat paskatintų MVĮ pokyčius ir darbo našumo didinimą. 

Remiama veikla:

  1. Pramonės MVĮ technologinis auditas, kuris yra skirtas pramonės MVĮ gamybos procesų skaitmeninimo galimybėms ir perspektyvoms įvertinti.  Technologinio audito atlikimas ir (arba)  jo nuostatų įgyvendinimo technologinė priežiūra (technologinio konsultavimo paslaugos). 
  2. Pramonės MVĮ gamybos procesų įrangos su integruotomis skaitmeninimo technologijomis diegimas, remiantis atlikto technologinio audito rekomendacijomis.

Didžiausia galima finansavimo suma – labai mažoms įmonėms ir mažoms įmonėms – 1 000 000 Eur, vidutinėms įmonėms – 2 900 000 Eur, pramonės MVĮ technologiniam auditui ir jo priežiūrai – 20 000 Eur.

Informacijos šaltinis.

KAIP JŪS GALITE PASINAUDOTI FINANSAVIMU

GO-ERP ragina pramonės įmones pasinaudoti šia galimybe ir paramą išnaudoti verslo valdymo sistemos diegimui arba tobulinimui. Rekomenduojame savo įmonės skaitmeninimui apsvarstyti Microsoft Dynamics  365 verslo aplikacijas. Tai taip pat puiki proga perkelti savo turimą Dynamics 365/AX sistemą iš vietinių serverių į debesiją. 

Nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis, GO-ERP specialistai mielai pakonsultuos,  atliks išsamų jūsų naudojamos verslo valdymo sistemos (-ų) auditą. Jie ne tik pasiūlys geriausius sprendimuis jūsų įmonei, bet ir pasirūpins jų igyvendinimu.

Susisiekite

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message