fbpx

Other News

GO-ERP viena iš stpriausių įmonių 2020-aisiais

2020 m. rugsėjo 23d. verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2020 metų “TOP įmones”. 

UAB „Rekvizitai” kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos “TOP įmones”, įvertindama įmonių skaidrumą, finansinę reputaciją, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai.

Pasak verslo portalo Rekvizitai.lt sąraše esančios įmonės tai pelningos, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. Rekvizitai.lt nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl iš jų galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. 

Atrankos kriterijai: tik pelningos  įmonės, įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičiaus vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2020 pusmetį buvo didesnis nei 780 Eur.

Svarbu pabrėžti, kad griežtus „TOP įmonė 2020″ kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių.

Džiaugiamės, kad karantinas nepakišo kojos ir galime rasti GO-ERP vardą stiriausių įmonių Lietuvoje sąraše. Dėkojame verslo portalui rekvizitai.lt už įvertinimą, o labiausiai didžiuojamės savo darbščia bei atsakinga GO-ERP komanda!

Daugiau apie Rekvizitai.lt iniciatyvą skaitykite čia. 

go-erp komanda

Susisiekite

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message