fbpx

Other News

GO-ERP įmonei – 10 metų

Džiaugiamės galėdami pasidalinti, jog šiandien, 2021-ųjų Kovo 10-ąją dieną, mums sukako 10 metų. Kaip ir bet kuriai įmonei, pirmasis veiklos dešimtmetis yra ne tik svarbus etapas, bet ir sėkmingo darbo įrodymas. Džiaugiamės per šiuos metus atliktais darbais, įveiktais iššūkiais, sukaupta neįkainojama patirtimi ir suburta aukščiausio lygio profesionalų komanda.

Savo veiklą pradėję 2011-aisiais trijų darbuotojų Vilniuje sudėtimi, šiandien mums sukako 10 metų. Galime pasigirti viena didžiausių Microsoft Dynamics 365 Finance, Supply Chain Management ir Customer Engagement specialistų komanda Lietuvoje, gebančia susidoroti su bet kokiais mūsų klientų iššūkiais. Šiuo metu, mūsų kolektyvą grupės mastu sudaro virš 60 savo srities profesionalų, kurie negana to yra nuostabūs žmonės ir įdomios asmenybės su kuriomis malonu dirbti.

Per šį laiką, įkūrėme sėkmingai veikiančius skyrius Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje, o klientus aptarnaujame visame pasaulyje. Džiaugiamės galimybe darbuotojams siūlyti puikias darbo sąlygas, galimybę mokytis, užtikrinti galimybę siekti ne tik profesinių bet ir asmeninių tikslų. Kiekvieną dieną kuriame tvirtų vertybių kultūrą pagrįstą atvirumu, komandiškumu, orientacija į tikslą ir proaktyvumu.

Didžiuojamės atstovaudami Microsoft ir džiaugiamės, šios korporacijos pripažinimu ir įvertinimu. Jau keletą metų esame pelnę auksinio Microsoft partnerio statusą, o dauguma mūsų kurtų sprendimų Microsoft Dynamics 365 Finance & Supply Chain Management sistemai tobulinti įvertinti “Microsoft Preferred Solution” statusu. Šie įvertinimai įrodo, jog esame patikimi ir stiprūs rinkos žaidėjai.

Malonu žinoti, jog GO-ERP pasitiki tokios didelės ir stiprios įmonės kaip „Audio-Technika“, „Narbutas“, „Eason & Son “, “Skuba”, “Dojus Agro”, “Daisena”, “Kauno Tiltai”, „MV Group“ ir dar dešimtys kitų puikiai žinomų vardų.

Norime nuoširdžiai padėkoti mūsų klientams ir partneriams už pasitikėjimą ir ilgametį bendradarbiavimą. Jūsų dėka kas dieną tobulėjame ir augame ne tik kompetencijomis, bet ir šaunios komandos dydžiu. Viso GO-ERP kolektyvo vardu sakome Jums ačiū už 10 metų kartu. Nekantraujame pasidalinti dar ne vienu pasiekimu ir jubiliejumi!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message