fbpx

Other News

Power BI analitikos galia gamybos pramonėje

Gamybinės įmonės apima daugybę skirtingų procesų, o dėl savo daugialypiškumo, šių procesų analizė atima daug laiko ir reikalauja šiuolaikinių technologijų išmanymo. Be to, bet kokia analizės klaida gali žymiai sulėtinti sprendimų priėmimą, o tai turi tiesioginę įtaką pelningumui ir efektyvumui. Negana to, rankinis duomenų apdorojimas ir analizė ne visada atneša norimų vaisių

Greitai ir ženkliai pagerinti gamybos efektyvumą ir procesų analizės laiką padeda verslo analitikos įrankiai, tokie kaip Power BI. Deka integruoto į Power BI dirbtinio intelekto ir no-code/low-code“ vartotojo aplinka užtikrins, kad gausite išsamių, veiksmingų įžvalgų, kaip tobulinti gamybos procesus, paremtus realiuoju laiku analizuojama našumo metrika.

Power BI gamybai

Gamyba. Šaltinis: Unsplash.

Susipažinkite su dažnomis gamybos problemomis ir kaip Power BI gali padėti jas išspręsti

1. Gamybos efektyvumas

Stebėkite gamybos operacijų efektyvumą savalaikiškumo, kokybės ir sąnaudų požiūriu. Laiku nustatykite gamybos procesų lūžio taškus (angl. Bottleneck). Kylančias problemas spręskite iki kol jos tampa vėlavimais klientams. Sužinokite, ar jūsų organizacija yra pajėgi pagaminti reikiamą prekių kiekį laiku ir visa apimtimi.

2. Gamybos apkrovimas

Stebėkite ir analizuokite gamybos paklausos prognozes, paremtas istoriniais duomenimis. Numatykite padidėjusį apkrovimą ir tinkamai planuokite savo gamybą, atsargų likučius ir tiekimo grandinę. Neleiskite padidėjusiai paklausai neigiamai paveikti jūsų našumo rodiklius.

3. Sudėtingi informacijos šaltiniai (PLC)

Atlikite diagonalinio buferio analizę pasitelkiant duomenis iš skirtingų duomenų šaltinių. Naudokite dirbtinio intelekto įžvalgas, ir gaukite vertingų įžvalgų probleminių vietų optimizavimui. Patogiai ir aiškiai sekite didelio kiekio užsakymų vykdymų vėlavimą vieningoje diagramoje.

4. Investicijų grąža

Power BI pagalba galite analizuoti skirtingų sferų rodiklius, pvz., pelno ir nuostolio, pardavimų, atsargų, turto ir kt. Kurkite išsamias ataskaitas apie skyriaus ir/ar atskiros veiklos investicijų grąžą. Gaukite pilnavertišką kaštų ir naudos analizę ir atraskite naujų būdų generuoti pajamas ir taupyti išlaidas.

5. Gamybos išeiga

Stebėkite visą gamybos procesą viename interaktyviame lange, realiu laiku, iš bet kokio įrenginio: nuo prekės užsakymo pateikimo, gamybos ir išeigos iki visų procesų analizės. Aiškiai ir objektyviai stebėkite gamybinius procesus, jų efektyvumą bei sunaudojamų žaliavų išeigą.

6. Nauji klientai

Aiškiau matykite ir objektyviau vertinkite darbuotojų pastangas ieškant naujų klientų. Pagerinkite reklamos kampanijų našumą, žaibiškai reaguokite į konkurencinės aplinkos pokyčius ir kiekvieno kanalo efektyvumą. Analizuokite vartotojų elgseną naudodami pažangią analitiką, paremtą aptarnavimo, pardavimo ir rinkodaros duomenimis. Patikėkite duomenų analitiką Power BI pajėgoms ir skirkite savo laisvą laiką naujoms reklamos strategijoms išbandyti.

7. Technologinė pažanga

Objektyviai ir aiškiai pamatuojamais rodikliais vertinkite investicijų į naujus technologinius sprendimus atsiperkamumą. Aiškiai stebėkite kaip naujos technologijos efektyvina jūsų procesus ir didina konkurencingumą rinkoje.

8. Darbuotojų darbo efektyvumas

Analizuokite gamybos procesus ir tiksliai vertinkite tiek visos įmonės, tiek atskirų darbuotojų efektyvumą. Nustatykite tikslius savo komandų ir atskirų darbuotojų KPI. Atlikite skyriaus, darbuotojo arba laikotarpio plano-fakto analizę. Paruoškite produktų išleidimo planą kiekvienam skyriui atskirai daugiapakopėje gamyboje. Naudodamiesi objektyviais rodikliais efektyvinkite kasdieninių, savaitinių bei mėnesinių susirinkimų laiką. Įgalinkite sprendimų priėmimo piramidę iš apačios į viršų.

Išvados

Su Power BI, duomenų analitika dar niekada nebuvo tokia patogi ir efektyvi. Centralizuokite duomenis iš įvairių šaltinių ir gaukite išsamią visų gamybinių procesų apžvalgą viename lange, iš bet kurio įrenginio. Centralizuotos ataskaitos leis žaibiškai reaguoti į pokyčius, prognozuoti gamybą įtakojančias rizikas, analizuoti kiekvieno priimto sprendimo rezultatą ir vertinti atskirų gamybos vienetų efektyvumą.

GO-ERP yra patyręs Microsoft Dynamics 365 verslo aplikacijų diegėjas. Turime virš 20 metų patirties, tad aiškiai žinome ką, kodėl ir kaip darome. Puikiai išmanome gamybos, tiekimo grandinės ir automatizavimo procesus. Vadovaudamiesi Agile ir Waterfall projektų valdymo technikomis užtikriname efektyvų planavimą ir išteklių paskirstymą. Kreipkitės į mus ir mes ne tik pasiūlysime geriausiai tinkanti Jūsų verslui sprendimą ir pasirūpinsime Power BI integracija su šiuo metu Jūsų naudojamomis sistemomis, bet ir įgalinsime Jūsų vadovų komandą patiems rūpintis savo skyrių duomenų analitika.

Susisiekite

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message