fbpx

Other News

Apžvelkime įspūdingus tyrimo rezultatus: kuo vadovaudamiesi pasirenkame CRM sistemą?

2021 m. lapkritį atlikome CRM tyrimą, kad geriau žinotume, kuo vadovaujamės renkant CRM sistemas.

CRM tyrimas buvo skirtas išskirti lemiamus pasirinkimo veiksnius bei tikėtiną sistemos diegimo naudą. Pagaliau, juk būtent tai ir padeda priimti teisingą sprendimą.

Štai kaip respondentai vertina šiuos veiksnius, renkantis CRM sistemą

Integracija

Skirtingos sistemos apima kitokius verslo aspektus: VVS – apskaitą ir tiekimo grandinę, CRM – klientų įtraukimą ir t.t.. Idealu, jei šios sistemos jau yra paruoštos suderinamos su integravimu. Daugiau nei 90 % respondentų mano, kad tai labai svarbu. Peržvelkite mūsų straipsnį, kuriame analizuojame CRM ir ERP integravimo naudą.

Lankstumas

Respondentai pažymėjo, kad svarbu būti pasirengusiems būsimam verslo augimui. 84,8% iš jų teigė, kad labai svarbu, jog CRM sistema būtų pakankamai lanksti ir atitiktų didėjančius įmonės poreikius.

Funkcionalumas

Sistemos funkcionalumas yra labai svarbus veiksnys – tai patvirtino 84,8% apklaustųjų.

Suderinamumas

Kuo daugiau trečiųjų šalių programų palaikys CRM sistemą ir kuo geriau jos bus suderinamos – juo geriau. Net 69,7% apklaustųjų mano, kad tai labai svarbus veiksnys.

CRM tyrimas parodė, kad iš sistemos diegimo tikimasi..

Increase CRM study
  • Padidinti informacijos prieinamumą
  • Tobulinti klientų aptarnavimą
  • Padidinti našumą ir efektyvumą
  • Padidinti duomenų patikimumą/tikslumą
  • Auginti pardavimus
Reduce CRM study
  • Sumažinti informacijos praradimo riziką
  • Sumažinti duomenų dubliavimą
  • Sumažinkti riziką prarasti klientą
  • Sutrumpinti pardavimų trukmę

Tai kaip gi rasti tobulą sistemą?

Labai lengva susipainioti, kai rinka pilna įvairių CRM sistemų tiekėjų. Ankstesniame straipsnyje mes palyginome „Salesforce“ ir „Microsoft“ CRM. Šįkart sutelkime dėmesį į „Dynamics 365“ faktus ir aptarkime juos šiame tyrime.

Pirma, Dynamics 365 nėra atskira savarankiška programa. Tai debesijos pagrindu sukurta verslo programų ekosistema, jungianti CRM, VVS ir BI sudedamąsias kartu su produktyvumo programomis bei dirbtiniu intelektu. Dynamics 365 yra integruota su Microsoft sprendimais ir daugybe trečiųjų šalių program, pateiktų AppSource platformoje. Be to, Microsoft investicijos į debesijos technologijas užtikrina 99,9% SLA, todėl niekada neprarasite savo duomenų. Be to, Dynamics 365 sistema yra pakankamai lanksti, kad galėtų augti kartu su jūsų verslu ir didėjančiais poreikiais. Galiausiai, verta pastebėti, kad tokie autoritetingi tyrėjai, kaip Gartner, Nucleusir kiti pripažino ją rinkos lydere.

Susisiekite

Susisiekite su mumis – palaikykime ryšį. Kartu suteiktume jums daugiau informacijos apie Dynamics 365 sistemą. Priimkite teinkamiausią sprendimą anksčiau, nei jūsų konkurentai – GO-ERP pasiruošęs jums padėti jūsų transformacijos kelionėje.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message