fbpx

Other News

Microsoft 2022 naujovinimo Antrojo etapo planai: Kas naujo?

2022 m. liepos 12-ąją Microsoft vartotojų bendruomenei buvo pristatyti nauji „Microsoft Dynamics 365“ ir „Microsoft Power Platform“ funkcionalumai – taigi tolesni platformų funkcionalumo pokyčiai jau čia. Microsoft 2022-ųjų naujovinimo 2 etapo planai atskleidžia funkcijas, kurios įsigalios nuo 2022 m. spalio mėn. iki 2023 m. kovo mėn.

Taigi, kas naujo?

„Dynamics 365“ naujiniai:

  • D365 Finance – visiems prieinamas tiekėjo sąskaitų faktūrų optinis simbolių atpažinimas (angl. optical character recognition – OCR), kuris automatizuoja tiekėjo sąskaitų faktūrų nuskaitymą ir atpažinimą bei toliau papildo naujomis galimybėmis, susijusiomis su sąskaitų teikimu prenumeratoriams. „Microsoft“ planuoja integruoti mokesčių apskaičiavimo paslaugą su „Dynamics 365 Project Operations“ (peržiūra) ir išplėsti elektroninių sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugą, kad būtų palaikomi numatyti el. sąskaitų faktūrų teisės aktų atnaujinimai Prancūzijai, Lenkijai ir Saudo Arabijai.
  • D365 Supply Chain Management skiria itin daug dėmesio galimybėms, užtikrinsiančioms judrumą ir tvermę tiekimo grandinėje. Naujoji analitika ir kelių tiekėjų palaikymas planuojant patobulinimą padės įmonėms optimizuoti tiekimo strategijas. Atsargų matomumas leidžia organizacijoms stebėti suvartojimą realiuoju laiku neviršijant numatytų kiekių, kad būtų palaikomos akcijos, specialūs renginiai ir naujų produktų pristatymai. Su palaikymu vykdomo sandėlio diegimas ir konfigūravimas leidžia greitai perkonfigūruoti tiekimo grandines, o gamintojai apdorojimo pramonėje gali naudoti planavimo optimizavimą planavimo ciklams sutrumpinti.
  • D365 Commerce pristato naujas bei atnaujintas B2B funkcijas, įskaitant pardavimo susitarimus tiek įvairiais kanalais, tiek konkretiems klientams skirtuose kataloguose. Daugiakanalio medijos valdymo funkcijos supaprastina darbo eigą. Investicijos į pagrindinius pardavimų aspektus (POS) leido „Store Commerce“ program padaryti prieinamą „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. „Apple Pay“ ir „Google Pay“ skaitmeninės piniginės integracija – dar viena aktuali naujovė. Elektroninei prekybai bus prieinamos naujos klientų palaikymo parinktys per virtualų agentą ir tiesioginio agento integraciją klientų patirčiai pagerinti.
  • D365 Business Central toliau plečia klientų galimybes, įskaitant naujus „Excel“ ataskaitų duomenų rinkinių patobulinimus ir „Microsoft Power BI“ ataskaitas, kurios nuo šiol palaikys dimensijas. Be to, „Microsoft Power Apps“ ir „Microsoft Power Automate“ integracijos suteikia naujas low-code kūrimo galimybes. Funkcionalumai bus praplėsti tokiomis opcijomis kaip atvirkštinių įrašų suformavimas mokėjimų dengimo žurnale bei dar keletas tiekimo grandinės funkcijų patobulinimų.

Atnaujinimai iš „Microsoft Power Platform“:

  • Power BI ir toliau daugiausiai skiria dėmesio kiekvieno darbuotojo, komandos ir organizacijos duomenų kultūros plėtojimui. Kūrimo galimybės buvo patobulintos sujungus mūsų patirtį su „Office“ galimybėmis bei įgalinus duomenų rinkinių kūrimą žiniatinklyje. Į „Power BI Desktop“ įtraukę power query diagramos rodinį, kūrėjai gali naudoti bekodį duomenų išskleidimo būdą – ETL. Komandoms, savo ruožtu, buvo patobulinta metrika, orientuota į įmonės poreikius ir integraciją su „Microsoft Viva Goals“. Be to, didelės apimties duomenų apdorojimas buvo pagerintas naudojant automatinį agregavimą, užklausų mastelio parametrus ir duomenų apsaugos galimybes su duomenų praradimo prevencija (DLP). Taipogi buvo pasiektas optimalesnis veiklos matomumas administratoriams.
  • Power Apps planuoja išplėsti valdymo galimybes, kad organizacijos galėtų įgalinti, valdyti ir palaikyti asmeninį tobulėjimą visoje organizacijoje. Visų lygių kūrėjai ir programuotojai dirbs produktyviau naudodami „Dataverse“ vieningoje studijoje, turėdami modernią duomenų ir logikos kūrimo bei valdymo patirtį, taip pat intelektualią informaciją, kuri padės tobulinti, praturtinti duomenis ir optimizuoti galutinio vartotojo patirtį. Tiek kūrėjai, tiek galutiniai vartotojai ne tik užtikrins patikimumą ir galimybę valdyti gausią duomenų apimtį, bet ir turės naudos iš jau įdiegtų bendradarbiavimo galimybių, leidžiančių vartotojams dirbti kartu produktyviau.
  • Power Automate nuo šiol tapo labiau prieinama nei bet kada anksčiau, nes naujos funkcijos padeda bet kokio lygio vartotojams kurti tiek debesijos, tiek darbalaukio procesus. Įmonės gali automatizuoti savo „Power Automate“ diegimą. Tam tikslui yra sukurta papildomų patobulinimų programos gyvavimo ciklo valdymui (ALM) optimizuoti. Pasitelkiant robotizuotą procesų automatizavimą (RPA), pridedame funkcijas, kad būtų lengviau tvarkyti Azure įrenginius ir naudotojų bei paskyrų kredencialus.
  • Power Virtual Agents optimizuoja komentavimo funkcionalumą, „Power Pages“ integravimą, duomenų praradimo prevencijos parinktis, proaktyvų automatinių atsakymų (angl. Bot) atnaujinimą programoje „Teams“ ir kt. “Boto” kūrimas paprastai yra sudėtingas ir laikui imlus procesas, reikalaujantis ilgalaikių turinio atnaujinimo ciklų bei ekspertų komandos indėlio. „Power Virtual Agents“ suteikia kiekvienam jūsų organizacijos darbuotojui galimybę kurti galingus pasirinktinius “botus” naudojant paprastą, bekodę grafinę sąsają, tačiau nebėra poreikio pasitelkti AI ekspertus, duomenų specialistus ar programuotojų komandas. Botas gali bendrauti su vartotojais, prašyti detalesnės informacijos ir galiausiai atsakyti į vartotojo klausimus.

Išsamesnę informaciją apie Microsoft 2022 naujovinimo antrojo etapo planus ir visą naujų galimybių sąrašą rasite Dynamics 365 ir Microsoft Power Platform 2022 release wave 2 plans.

Išankstinis prieigos laikotarpis prasidės nuo rugpjūčio 1 d., kad „Microsoft“ klientai ir partneriai galėtų pasitvirtinti būsimas funkcijas ir naudotis jais negamybinėje aplinkoje.

Jei ieškote geriausių būdų transformuoti jūsų verslą ir padidinti pajamas, rezervuokite skambutį arba parašykite mums – suteiksime Jums sertifikuotų specialistų konsultaciją!

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

Leave a comment

Send us a message