Apie mus

GO-ERP – Microsoft Dynamics 365 partneris įsikūręs Lietuvoje, Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje, aptarnaujantis klientus visame pasaulyje. Teikiame plataus spektro paslaugas susijusias su D365 verslui skirtų programų diegimu, migravimu, priežiūra ir tobulinimu. 

0
+
Darbuotojų
0
Biurai
0
Veiklos metų

Esame auksinį Microsoft Partnerio statusą pelniusi tarptautinė IT įmonė. Tiekiame visas paslaugas susijusias su Dynamics 365 sistema. Žiūrėti paslaugas.

Taip pat, nuolatos kuriame naujus sprendimus šios sistemos funkcionalumui tobulinti. Savo sprendimams skiriame daug dėmesio ir laiko, todėl dauguma jų įvertinti „Microsoft Preferred Solution“ statusu.  Žiūrėti mūsų sprendimus. 

Tiek dirbdami su klientais, tiek bendraudami tarpusavyje, kiekvieną dieną vadovaujamės keturiomis vertybėmis: atvirumas, komandiškumas, orientacija į tikslą, proaktyvumas.

GO-ERP locations | Dynamics 365 Partneris

Proaktyvumas ir individualus požiūris

Jums patiks mūsų proaktyvus bendravimas, įsiklausymas ir sugebėjimas girdėti. O mūsų sukurti sprendimai ir integracijos tenkins jūsų verslo poreikius, atitiks viziją ir stiprins jūsų konkurencinį pranašumą. Įsigilindami į kasdienes užduotis, mes tarsi tampame jūsų komandos dalimi. Ir lygiai taip pat, kaip geriausiems jūsų darbuotojams, mums svarbu kurti vertę jūsų įmonei.

Ilgalaikė partnerystė

Per daugiau nei 18 metų mūsų specialistų sukaupta patirtis tarptautiniuose Dynamics 365/F&O/AX projektuose, aukšti etiniai standartai ir individualus požiūris į klientą padeda sukurti pasitikėjimu grįstus santykius. Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais, nes būtent tada pažįstame kliento verslą kaip visumą, gerai suprantame jo iššūkius ir galime siūlyti geriausius sprendimus.

Turime įgūdžius ir išteklius vykdyti įvairios apimties projektus Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Esame stabili, finansiškai sveika įmonė – idealus jūsų ilgalaikis Dynamics 365 partneris.

Procesų išmanymas ir technologijų pritaikymas

Esame smalsūs, drąsūs, kūrybingi. Greitai įsisaviname naujoves ir lanksčiai prisitaikome prie technologijų pokyčių. Nuolat mokomės, tobulėjame, todėl bene geriausiai žinome ERP sistemos Dynamics 365 for Finance and Operations ir platformos Dynamics 365 galimybes. Todėl jums siūlome aukštos kokybės paslaugas, ekspertinio lygio žinias ir profesionalų išmanymą, kaip geriausiai pritaikyti naujas technologijas. Pasirinkę GO-ERP būsite ramus, kad jūsų programinė įranga ir ERP sistema naudojama efektyviausiu šiuolaikiniu būdu.

APIE MUS GO-ERP Dynamics 365 partneris

Mumis pasitiki

Susipažinkime