fbpx

Apie mus

GO-ERP – Microsoft partneris ateities verslo pokyčiams!

Įsikūrę Lietuvoje, Lenkijoje ir Jungtinėje Karalystėje, aptarnaujame klientus visame pasaulyje.

Jau dvylika metų sėkmingai padedame įmonėms paversti jų ateities verslo viziją realybe! Turime patirties daugiau nei 25-ių pasaulio šalių projektuose. Mūsų ekspertiškumas, inovacijų taikymas bei tarptautinė patirtis įgalina reikšmingai prisidėti prie klientų verslo sėkmės.

Teikiame Microsoft verslo aplikacijų diegimo, migravimo, tobulinimo, aptarnavimo ir konsultacijų paslaugas. Didžiuojamės būdami pripažintu Microsoft partneriu Solutions Partner for Business Applications. Sėkmingai teikiame Microsoft Cloud srities sprendimus klientams, turime pakankamai sertifikuotų specialistų, techninių ir verslo procesų žinių.

Tiek dirbdami su klientais, tiek bendraudami tarpusavyje, kiekvieną dieną vadovaujamės keturiomis vertybėmis: atvirumas, komandiškumas, orientacija į tikslą, iniciatyvumas.

GO-ERP locations | Dynamics 365 Partneris

Proaktyvumas ir individualus požiūris

Jums patiks mūsų proaktyvus bendravimas, įsiklausymas ir sugebėjimas girdėti. O mūsų sukurti sprendimai ir integracijos tenkins jūsų verslo poreikius, atitiks viziją ir stiprins jūsų konkurencinį pranašumą. Įsigilindami į kasdienes užduotis, mes tarsi tampame jūsų komandos dalimi. Ir lygiai taip pat, kaip geriausiems jūsų darbuotojams, mums svarbu kurti vertę jūsų įmonei.

Ilgalaikė partnerystė

Per daugiau nei 18 metų mūsų specialistų sukaupta patirtis tarptautiniuose Dynamics 365/F&O/AX projektuose, aukšti etiniai standartai ir individualus požiūris į klientą padeda sukurti pasitikėjimu grįstus santykius. Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais, nes būtent tada pažįstame kliento verslą kaip visumą, gerai suprantame jo iššūkius ir galime siūlyti geriausius sprendimus.

Turime įgūdžius ir išteklius vykdyti įvairios apimties projektus Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje. Esame stabili, finansiškai sveika įmonė – idealus jūsų ilgalaikis Dynamics 365 partneris.

Procesų išmanymas ir technologijų pritaikymas

Esame smalsūs, drąsūs, kūrybingi. Greitai įsisaviname naujoves ir lanksčiai prisitaikome prie technologijų pokyčių. Nuolat mokomės, tobulėjame, todėl bene geriausiai žinome ERP sistemos Dynamics 365 for Finance and Operations ir platformos Dynamics 365 galimybes. Todėl jums siūlome aukštos kokybės paslaugas, ekspertinio lygio žinias ir profesionalų išmanymą, kaip geriausiai pritaikyti naujas technologijas. Pasirinkę GO-ERP būsite ramus, kad jūsų programinė įranga ir ERP sistema naudojama efektyviausiu šiuolaikiniu būdu.

APIE MUS GO-ERP Dynamics 365 partneris

Mumis pasitiki

Susipažinkime

Send us a message