fbpx

Partneriai

Mūsų „Dynamics 365” ir kiti partneriai

Microsoft

Didžiuojamės, kad esame „Microsoft” sprendimų partneriai verslo programų srityje, specializuojamės naujos kartos platformoje ” Dynamics 365″. Ji sklandžiai sujungia ERP, CRM, „Office”, analitikos ir kitas pagalbines programas į vieną bendrą, pažangų ir pritaikomą sprendimą.

Pixpro

Kuria pažangiausius fotogrametrija ir kompiuterine regimybe pagrįstus programinės įrangos sprendimus, palengvinančius kasdienį darbą kasybos, kartografavimo, tikrinimo, architektūros, geodezijos ir kitose pramonės šakose.

The Partners Sales Logo

Partnerių pardavimai

„Microsoft Dynamics” bendruomenė, jungianti „Dynamic” ISV ir VAR.

Preact

Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi „Microsoft” partnerė, teikianti „Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement” ir „Microsoft Business Applications” sprendimus, skirtus padidinti pardavimų, rinkodaros, paslaugų ir kitų komandų produktyvumą ir duomenų įžvalgas. „Preact” bendradarbiauja su mažų ir vidutinių įmonių bei įmonių komandomis įvairiuose sektoriuose, įskaitant telekomunikacijų, sveikatos priežiūros, ne pelno siekiančių įmonių, IT paslaugų ir mokymo sektorių, siekdama paremti ir paspartinti jų skaitmeninės transformacijos kelionę. Teikdama profesionalias paslaugas „Preact” padeda klientams prieš „Dynamics 365” sistemos diegimą, jo metu ir po jo, kad maksimaliai padidintų savo technologijos vertę.

CrossPoint

„CrossPoint” padeda klientams jų skaitmeninės transformacijos procese, suteikdami klientų komandoms geriausius „Microsoft” sprendimus („Dynamics 365”, „Power Platform” ir „Microsoft 365”) ir taikydama glaudų, atvirą ir kokybišką konsultavimo modelį.

Send us a message