Partneriai

Microsoft

Mes didžiuojamės būdami Microsoft Gold partneriu, specializuojantis naujos kartos Dynamics 365 aplikacijų platforme. Dynamics 365 sklandžiai apjungia VVS, CRM, Office, analizės ir kitas pagalbines programas į vieną vieningą, protingą ir pritaikomą sprendimą.

Pixpro

„Pixpro“ kuria pažangiausius programinės įrangos sprendimus, paremtus fotogrametrija ir kompiuterine vizija, kad palengvintų kasdienį darbą kasybos, kartografavimo, architektūros, geodezijos ir kitose pramonės šakose.

The Partner Sales

The Partner Sales yra Microsoft Dynamics narių bendruomenė, jungianti tiek Dynamics ISV, tiek VAR.

Preact

Preact yra Jungtinėje Karalystėje įsikūręs Microsoft Gold partneris, teikiantis sprendimus Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement ir Microsoft Verslo Aplikacijoms, padednatis padidinti produktyvumą ir duomenų įžvalgas tarp pardavimo, rinkodaros, paslaugų ir kitų komandų. Preact bendradarbiauja su smulkaus ir vidutinio verslo įmonėmis ir įmonių komandomis daugelyje sektorių, įskaitant telekomunikacijų, sveikatos priežiūros, ne pelno organizacijų, IT paslaugų ir mokymų, kad padėtų ir paspartintų jų skaitmeninės transformacijos kelionę. Savo profesionaliomis paslaugomis Preact palaiko klientus prieš diegiant Dynamics 365 sistemą, jos metu ir po jos, kad maksimaliai padidintų jų technologijos vertę.