Dynamics 365 aptarnavimas

Įsidiegti inovatyvią verslo valdymo sistemą, kaip Microsoft Dynamics 365 Finance/AX yra didelė investicija bet kuriai įmonei. Todėl natūralu, kad norisi jog sistema veiktų sklandžiai ir efektyviai, o ją aptarnautų tik geriausi ir patikimi specialistai.

Kam reikalingas profesionalus Dynamics 365 sistemos aptarnavimas? 

Įsidiegti pritaikytą sistemą – tik pirmas žingsnis, labai svarbu nuspręsti kas prižiūrės jūsų VVS sistemą 24/7, užtikrins jos sklandų veikimą, laiku įgyvendins visus būtiniausius atnaujinimus, identifikuos problemas, sugebės jas sparčiai eliminuoti ir pasirūpins visais sistemos naudotojų mokymais.

Be to, kokybiškas Dynamics 365 aptarnavimas užtikrins, kad  jūsų verslo valdymo sistemai bus sumažinta trikdžių rizika, įgyvendinti visi būtini atnaujinimai, užtikrinama, kad išnaudojate visą sistemos potencialą ir gaunate iš  jos maksimalią naudą.

Dynamics 365 Aptarnavimas

Kodėl Dynamics 365 aptarnavimui rinktis GO-ERP? 

Operatyvumas

Ilgametė patirtis ir didelis kompetencijų spektras mums leidžia susidoroti su įvairiausiomis užduotimis sparčiai. Į klientų užklausas reaguojame greitai, problemas sprendžiame operatyviai 24/7.

Lankstumas

Esame pasiruošę prisitaikyti prie jūsų laiko zonos, kalbos, darbo vietos ar net darbo organizavimo stiliaus. Kiekvienam klientui stengiamės užtikrinti kuo patogesnį ir jam natūralesnį bendravimą.

Aptarnavimo kokybė

GO-ERP savo veikloje vadovaujasi geriausia pasauline patirtimi, metodikomis bei standartais, atitinkančiais LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus.

Garantuoti resursai

Turime platų kompetencijų spektrą, didelį darbuotojų skaičių ir stiprias partnerystes, todėl galime greitai paskirti tiek resursų kiek reikės didesnei nenumatytai užduočiai ar projektui įgyvendinti.

Proaktyvumas

GO-ERP specialistai nuolatos gilina profesines žinias, dalinasi nauja informacija su klientais. Bendradarbiaudami su mumis būsite ramūs, kad jūsų VVS sistema veikia pagal naujausius standartus, o jus pasiekia naudingiausi pasiūlymai. 

Dedikuotas specialistas

Kiekvienam klientui skiriamas specialistas kuris žino sistemos aptarnavimo istoriją, tinkamiausią aptarnavimo modelį, nuolatos palaiko ryši. Todėl visada jausitės tarsi bendrautumėte su kolega, o ne šaltais paslaugos tiekėjais.

 100% mūsų klientų teigia, jog rekomenduotų GO-ERP, kaip Microsoft Dynamics 365 partnerį.
Remiantis klientų apklausa vykdyta 2020 metų gruodžio mėnesį. Dalyvavusių klientų įmonių skaičius: 13.

Su GO-ERP specialistų komanda jauskitės saugiai, užtikrintai ir svajokite drąsiai. Mielai ne tik aptarnausime, bet kartu su jumis kursime dar patogesnę ir veiksmingesnę verslo valdymo sistemą.

Mumis pasitiki

Susisiekite