fbpx

Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central

Padidinkite įmonės produktyvumą ir pagerinkite paslaugų teikimą su „Microsoft Dynamics 365 Business Central“ verslo valdymo sistema, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms.

„Microsoft Dynamics 365 Business Central“ (D365 BC)  (anksčiau vadinta „Microsoft Navision“ (NAV)), yra „Microsoft Dynamics 365“ verslo aplikacijų šeimos dalis. Ši sistema sukurta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms. Kitaip tariant, sprendimas geriausiai tinka įmonėms, pralenkusioms savo apskaitos programinę įrangą ir norinčioms ją pakeisti pažangesne. O svarbiausia, tai – lengvai su kitomis įmonės sistemomis ir operacijomis integruojamas sprendimas.

Dynamics 365 Business Central Galimybės

Dynamics 365 business central increase financial visibility

Palengvinkite finansinių duomenų analizavimą

Finansų įmonės duomenys yra sujungti visose srityse – apskaitos, pardavimo, pirkimo, klientų operacijų ir atsargų. D365 BC suteikia galimybę stebėti procesus realiuoju laiku ir priimti tvirtus greitus sprendimus. Dar didesniam patogumui įdiegta „Power BI“ leidžia nustatyti tendencijas ir  pokyčius rinkoje bei praturtina duomenų analizę vertingomis įžvalgomis. Tai padės numatyti rinkos paklausos ir pasiūlos kitimą bei naudotis ataskaitų teikimo funkcijomis, sklandžiai integruotomis su „Excel“.

Optimizuokite tiekimo grandinę

D365 BC padeda tinkamai valdyti atsargas. Naudojantis integruotu intelektu, sistema leidžia sekti atsargų kiekį, gauti vertingų pardavimo prognozių. Automatiškai sukurkite pirkimo užsakymus – taip sutaupysite laiko. Be to, stebint užsakymus, projektai bus įvykdyti laiku. Pilna atsargų apžvalga leidžia palaikyti reikiamą jų kiekį tiesiog nustatant sandėlio vietas. Be to, automatinis atsargų kiekio, pristatymo laiko ir pakartotinio užsakymo apskaičiavimas užtikrina, kad jūsų verslas yra gerai aprūpintas atsargomis.

OPTIMIZE YOUR SUPPLY CHAIN DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL

Padidinkite pardavimus ir pagerinkite aptarnavimą

Efektyvus pardavimo valdymas yra vienas iš daugelio šio sprendimo privalumų. Visų klientų sąveikų stebėjimas ir pardavimo prioritetų nustatymas padeda ženkliai padidinti pajamų potencialą. Be to, sistemoje pateikiamos geriausios pardavimo, kryžminio pardavimo ir atnaujinimo galimybės. Taigi jūs ženkliai pagerinsite aptarnavimą, paskirstydami savo išteklius tinkamos kvalifikacijos darbuotojams tinkamu metu. Niekada nepraleisite pardavimo ir paslaugų užklausų, užklausų valdymo ir mokėjimų apdorojimo – viskas atliekama tiesiai iš „Outlook“ sistemos.

Įvykdykite projektus laiku ir neviršydami biudžeto

Kontroliuokite visą projekto pelningumą. Lengvas biudžeto rengimas ir modifikavimas kartu su išteklių valdymu padės priimti veiksmingiausią sprendimą. Be to, sistema teikia įžvalgią metriką realiuoju laiku, kad paspartintų jūsų projekto įvykdymą.

deliver projects on time

Apsaugokite savo duomenis ir laikykitės BDAR

Viena pagrindinių vertybių yra užtikrinti klientų duomenų apsaugą. Taigi, jūs galite valdyti prieigą prie savo klientų duomenų, kad visiškai atitiktumėte BDAR reikalavimus. Lengvai suteikite arba apribokite prieigą keliais lygiais ir išlaikykite aukščiausią saugumą. Be to, pakeitimų atsekamumo funkcija suteikia atskaitomybės, o automatinis „Microsoft“ duomenų centro šifravimas užtikrina maksimalią apsaugą nuo neteisėtos prieigos.

Valdykite savo verslą iš bet kur su Dynamics 365 Business Central

Jokių kompromisų vartotojo patirties kokybei – pasieksite savo sistemą iš bet kur. Tad tvarkydami savo verslą debesyje, vidinėje įmonės sistemoje ar abiem variantais turėsite vienodai patogią prieigą. Mėgaukitės intuityvia prieiga „Windows“, „Android“ ar „iOS“ mobiliuosiuose įrenginiuose.

run your business anywhere d365 business central

D365 Business Central ar D365 Finance? 

Renkantis Microsoft ERP sistemą, įmonės dažnai svarsto dvi galimybes: Microsoft Dynamics 365 Business Central ir Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations. Norėdami geriau suprasti šių programų skirtumus, skaitykite mūsų palyginimo straipsnį čia.

Profesionalus Dynamics 365 BC/NAV diegimas ir migravimas

Domina „Dynamics 365 NAV“ perkėlimas į „Business Central“, naujas diegimas, plėtra, treniruotės, diagnostika ar tiesiog techninė konsultacija? Susisiekite su mumis bet kuriuo metu, mūsų komanda mielai jums padės.

Efektyviau valdyti savo verslą galite jau šiandien! Padėsime Jums įgyvendinti geriausius ERP sprendimus nedelsiant.

Užpildykite formą ir patikėkite mūsų patyrusiems ekspertams greitą ir lankstų Jūsų verslo valdymo optimizavimą su Microsoft Dynamics 365.

Send us a message