fbpx

Dynamics 365

Pradėkite įmonės skaitmeninę transformaciją su Microsoft Dynamics 365

Dynamics 365 yra inovatyvi kompleksinė verslo valdymo platforma. Ji apjungia verslo valdymo (ERP), ryšių su klientais valdymo (CRM) sistemas, verslo analitikos įrankius Power BI, biuro darbo programą Office 365 bei kitas žinomas ir paprastas naudoti programėles bei modulius.

Pilnai atitinka šiuolaikinio verslo poreikius

  • Efektyvinkite verslo procesus naudodami šiuolaikines verslo valdymo sistemas. Rinkitės Dynamics 365 for Finance & Operations arba Business Central, priklausomai nuo jūsų verslo poreikių ir plėtros vizijos. Sužinokite, kuri geriau tinka jūsų įmonei.
  • Valdykite klientus, geriau supraskite jų poreikius ir elgseną. Tam naudokite Customer Engagement modulį – lankstų ir patogų šiuolaikinį CRM sprendimą.
  • Priimkite racionalius, duomenimis paremtus sprendimus. Tai daryti padės universalus duomenų analitikos sprendimas Power BI.
  • Patogiai dirbkite biure naudodami Office 365.
  • Rinkitės iš daugybės programėlių, sukurtų specifiniams verslo poreikiams ar užduotims. Jas rasite Appsource.
Inovatyvi kompleksinė platforma Dynamics 365 apjungia visas įmonės veiklas, užtikrina jų integralumą, duomenų vientisumą bei sklandų informacijos tekėjimą įmonėje.  Veiklų stebėjimui, realiu laiku pateikiami vizualiai atvaizduoti rodikliai bei interaktyvūs grafikai. Žiūrėkite video-pristatymą kairėje.

Viena sistema visiems jūsų verslo poreikiams

Negaiškite savo laiko ieškodami skirtingų sistemų ar sprendimų. Nesinervinkite derėdamiesi su įvairiais diegėjais ar partneriais. Nesijaudinkite dėl integracijų ar naujinimų. Nepraraskite vertingų duomenų. „Nepririškite” darbuotojų prie vietos biure, kai tai nebūtina. Viską, ko reikia jūsų verslo valdymui, galite turėti vienoje sistemoje ir iš vienų rankų!

Sujungti klientai, produktai ir žmonės

Su Dynamics 365 gausite viską, ko jums reikia. Valdykite savo verslą naudodami vieną inovatyvią platformą.

Pasiekite visą verslo informaciją iš bet kur ir bet kada

Internetinės funkcijos suteikia beribes galimybes. Pavyzdžiui, verslo duomenis ar savo darbines aplinkas pasieksite iš bet kurios vietos, bet kurio kompiuterio ar išmaniojo įrenginio. Viskas ko jums reikia - tai veikiantis interneto ryšys.

Mokėkite už tai, ką naudojate

Naudodami online versiją, mokėsite tik už tiek vartotojų, kiek jų naudojosi sistema per konkretų mėnesį.

Paprasta priežiūra

Sistema atnaujinama automatiškai. Jums tereikės patvirtinti pranešimus, kurie tam tikru laiku iššoks jūsų kompiuterio lange. Daugiau nereikės laukti naujų versijų. O taip pat gaišti laiko perkant licencijas ar atnaujinant programinę įrangą.

Darbo aplinka pagal jūsų skonį

Susikurkite savo unikalią vartotojo aplinką. Naudokite patogius grafikus, pasirinkite mėgiamas spalvas bei kitus individualius įrankius.

Judri ir lanksti

Dynamics 365 yra lanksti ir judri sistema. Todėl pradėkite nuo tiek, kiek būtinai reikia jūsų verslui. Vėliau sistemą plėskite pagal augančius įmonės poreikius. Prijunkite kitus modulius ar tiesiog įsigykite programėles, kurios jums naudingiausios.

Viena sistema visiems poreikiams

Dynamics 365 yra paprastai valdoma integruotų modulių ir programėlių sistema. Apjunkite visus svarbius verslo procesus. Naudokitės pažįstamais ir patogiais įrankiais. Pavyzdžiui, pagerinkite darbą su klientais ir valdykite pardavimus su CRM. Optimizuokite verslo procesus su ERP. Atraskite naujas įžvalgas su Power BI. Palengvinkite biuro darbą su Office 365.

Atraskite Dynamics 365

Susipažinkite su pagrindiniais Dynamics 365 moduliais. Sužinokite dar daugiau Microsoft puslapyje

Kiekvienas doleris, investuotas į Microsoft Dynamics 365 atneša 16.97 dolerių grąžos.

85% vadovų teigia, kad galimybė rinkti ir analizuoti įmonės finansinius duomenis stipriai paskatino pelno augimą.

Susisiekite

Send us a message