fbpx

Verslo analitika Power BI

Microsoft Power BI – lengvai pritaikomas verslo analitikos įrankis bet kuriai šiuolaikinei įmonei.

Įsibėgėjant verslo skaitmenizavimui, duomenų analizės poreikis sparčiai didėja. Tikslūs, žaibiškai atsinaujinantys ir aiškiai pateikti verslo duomenys padeda greičiau identifikuoti problemas, bei jas operatyviai išspręsti. Duomenų analitikos įrankio pagalba lengviau rasite atsakymus į kylančius klausimus ar neaiškumus, priimsite sumanius ir pagrįstus verslo valdymo sprendimus.

Dynamics 365 įrankis Power BI šiuo metu yra profesionaliausių ir universaliausių pasirinkimų rinkoje. 

Populiarųjį Excel sparčiai keičia pažangus verslo analitikos įrankis Power BI, turintis neišsemiamas duomenų importavimo, modeliavimo ir analizės galimybes. Naudodamiesi jomis,  klientai automatizuotai importuoja duomenis iš šimtų skirtingų kanalų, kuria įmonės duomenų modelius tiesiai Power BI duomenų rinkmenose, o juos atvaizduoja šiuolaikiškose ir aiškiose Power BI ataskaitose ir grafikuose. Ką jau kalbėti apie begalę patogių duomenų “pjaustymo” ir atvaizdavimo galimybių. Skamba sudėtingai, tačiau Power BI įrankis sukurtas taip, kad būtų intuityvus ir lengvai suprantamas tiek patyrusiems tiek naujiems naudotojams. 

Siūlome šios įrankio konsultavimo, diegimo ir mokymų paslaugas tiek įmonėms tiek individualiems asmenims. 

Susipažinkite su POWER BI galimybėmis 

power BI access your data

Pasiekite savo duomenis, kur jie bebūtų 

Su Power BI pasieksite duomenis iš šimtų šaltinių, esančių įmonėje ar debesyje: Dynamics 365, Google Analytics, Azure SQL DB, Excel, SharePoint ir kitų.

Paprastai modeliuokite ir apdorokite duomenis

Duomenų paruošimas galėtų trukti labai ilgai, bet ne su Power BI. Sutaupysite daug valandų, naudodami Power Query modeliavimo įrankius, kurie pažįstami milijonams Excel gerbėjų.
model your data in Power BI
analyze data power BI

Sumaniai analizuokite duomenis

Power BI dėka duomenis analizuosite giliau ir įvairesniais pjūviais ir tikriausiai atrasite naujų įžvalgų. Jei pažįstate Excel, Power BI platformoje jausitės kaip namie.

Vizualios interaktyvios ataskaitos

Kurkite įspūdingas interaktyvias ataskaitas naudodami drag-and-drop bei šimtus modernių duomenų vizualizavimo šablonų. Taip pat, susikurkite savo asmeninį darbalaukį ir duomenų skaitymas taps lengvas ir malonus akiai.

visual and interactive reports on power BI
share with everyone power BI

Dalinkitės su visais, visur

Suteikite prieigą darbuotojams, kuriems to reikia. Prie Power BI junkitės iš įprasto, planšetinio kompiuterio, išmaniojo telefono – iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu.

power BI stay connected

Universalus įrankis Power BI

Pritaikomas bet kokioje veiklos srityje, palyginti nebrangus, todėl tinka įvairaus dydžio įmonėms.

Gatner magic quadrant

Geriausia verslo analitikos platforma

Power BI Gartnerio pripažinta geriausia verslo analitikos platforma.  Skaitykite daugiau >> 

Susipažinkite su Power BI

Kodėl įrankis Power BI naudingas jūsų įmonei?

Tinkamai naudojamas, įrankis Power BI kuria vertę įmonei:

  • Padeda sisteminti įmonės darbą, susikoncentruoti į svarbiausių problemų sprendimą.
  • Skaidri, vizuali, lengvai prieinama esminių veiklos rodiklių sistema motyvuoja darbuotojus, skatina siekti nuo jų priklausančių rodiklių gerėjimo.
  • Individualus duomenų rodiklių pritaikymas pagal darbuotojų roles mažina perteklinės informacijos kiekį, leidžia darbuotojams susikoncentruoti į jų asmeninius tikslus.
  • Įdiegus Power BI, įmonės vadovai ir darbuotojai pamato tikrąją įmonės situaciją, silpnąsias grandis, gali itin operatyviai reaguoti ženkliai padidinti veiklos efektyvumą.

Savo įmonės valdymui naudokite pažangiausius įrankius – Gartner pripažino Power BI geriausia verslo analitikos platforma pasaulyje.

Kodėl GO-ERP?

Kad Power BI atitiktų specifinius jūsų įmonės poreikius, reikia jį tinkamai pritaikyti – tam reikalingas verslo procesų, veiklos valdymo rodiklių sistemų bei technologijų išmanymas. Įmonių vadovai dažniausiai žino, kokius rodiklius nori matuoti ir stebėti, tačiau neturint darbo su Power BI patirties, dažnai neįvertinami svabūs niuansai ir neišnaudojamos visos galimybės.

Bendradarbiavimas su GO-ERP, patyrusiu Dynamics 365 ir Power BI partneriu, yra itin svarbus ir vertingas, nes mes išmanome technologijas, duomenų struktūras, turime reikalingas programavimo ir darbo su duomenimis kompetencijas.

Pasiekite optimalius rezultatus per trumpesnį laiko tarpą

Išvenkite klaidų

Naudokite geriausius įrankius

Neribokite savo technologinių galimybių

Susisiekite

Send us a message