Peržiūrėkite karjeros DUK (Dažniausiai Užduodamus Klausimus) ir sužinokite, kaip atrodo įdarbinimo procesas ir ką reiškia dirbti GO-ERP. Raskite atsakymus, kurių seniai ieškote.

Džiugu, kad domiesi karjeros galimybėmis GO-ERP!

Norint kandidatuoti į atvirą poziciją, surask tavo kompetencijas atitinkančią poziciją karjeros puslapyje ir išsiųsk savo gyvenimo aprašymą į cv@go-erp.eu. Temos laukelyje nepamiršk pažymėti pozicijos į kurią kandidatuoji. Gyvenimo aprašymai be temos neperžiūrimi!

Su personalo atrankos specialistu geriausia susisiekti per Linkedin, asmenine žinute:

Jeigu nenori rašyti tiesiogiai personalo atrankos specialistui, siųsk CV į cv@go-erp.eu.

Mes naudojame kandidatų asmeninę informaciją tik atrankos tikslams ir nesidaliname ja su trečiosiomis šalimis. Nutraukus kandidatų paiešką kandidatuojamai pozicijai, turi teisę paprašyti mus ištrinti visą tavo informaciją iš mūsų duomenų bazių.

Džiaugiamės, kad tai padarei, dabar belieka tik šiek tiek palaukti. Pateikus paraišką, gausi el. laišką, informuojantį, kad tavo paraiška buvo gauta ir netrukus bus nagrinėjama.

Kandidatų vertinimas vidutiniškai trunka iki 5 darbo dienų. Tačiau svarbu atminti, kad mes susisiekiame tik su tais, kuriuos vertiname kaip labiausiai tinkamus kandidatuojamoms pareigoms.

Darbuotojai yra mūsų didžiausias turtas, todėl mes darome viską, kad kiekvienas komandos narys jaustųsi patogiai ir saugiai darbo vietoje. Mes palaikome komandos dvasiškumą organizuodami kasmėnesinius komandą vienijančias pramogas/Team Buildingus (net virtualius!), o tradicija tapusios šventės (Vasaros ir Žiemos šventė, Dynamics Days ir kiti) suteikia galimybę bendrauti ne darbo aplinkoje.

Kaip komanda, kasdien vadovaujamės mūsų vertybėmis ir taikome jas darbe su klientais bei bendraudami tarpusavyje. Mūsų vertybės yra atvirumas, komandiškumas, orientacija į tikslą ir proaktyvumas.

Mes neturime apibrėžto aprangos kodo ar griežtų darbo valandų rėmų biuruose, tačiau visi suprantame, ką reiškia dirbti komandoje.

Atsakymas paprastas: priklauso nuo tavęs. Mes nereikalaujame, kad būtum visų draugas. Mums svarbiau rezultatas, abipusė pagarba ir atvirumas, tačiau visada nuoširdžiai džiaugiamės, kai tarp kolegų užsimezga draugystė.

Turbūt svarbiausias dalykas, į kurį atkreipiame dėmesį, yra tai, kokią patirtį turi su IT, technologijomis ar verslo procesais, taip pat kaip šią patirtį galima pritaikyti mūsų projektams. Dirbame su kompanijomis iš viso pasaulio, todėl kalbų žinios mums yra svarbios. Be to, mes įvertiname, kiek tavo kultūra ir asmeniniai tikslai atitinka GO-ERP tikslus ir kultūrą.

Karjeros augimas GO-ERP yra susijęs ne su naujos pozicijos įgijimu, bet su atsakomybės lygmeniu. Jei metams bėgant išliksi programuotojo pareigose, tai nereiškia, kad stagnuoji.

Priešingai, bėgant metams, turėsi galimybę imtis naujų iššūkių, suburti komandą, kuriai vadovausi. Be to, jei tapsi atsakingas už svarbią funkciją ar produktą organizacijoje, tavo indėlis bus reikalingas strateginiame įmonės kelyje.

Gali turėti programuotojo poziciją savo sutartyje arba pareigų pavadinimą pakeisti, jei jos leidžia. Augant atsakomybių skaičiui ir jei tau gerai seksis, materialinė išraiška bus daug didesnė, taip pat kaip tavo svarba GO-ERP.

Kita vertus, esant norui, gali išbandyti kitas pareigas mūsų įmonėje.

Jei į dabartines pareigas buvo pasirinktas kitas kandidatas, tai nereiškia, kad kitą kartą nutiks taip pat. Priežasčių rinktis vienokį ar kitokį kandidatą gali būti įvairių, ir dauguma, jei ne visos, laikui bėgant keičiasi.

Pavyzdžiui, pasirinkome kitą kandidatą, nes jo patirtis buvo lengviau pritaikoma dabartiniam projektui. Dėl to sutrumpėja „įsijungimo“ procesas, kuris tuo metu galėjo būti labai svarbus kriterijus, nes neturėjome pakankamai laiko išteklių mokymams.