fbpx

Microsoft Dynamics 365 Customer Service

Dynamics 365 Customer Service yra pilnavertis, reguliuojamos apimties sprendimas, sklandžiai besiintegruojantis su esamomis sistemomis bei galintis apjungti į vieningą klientų duomenų ir sąveikų vaizdą. Išmaniųjų galimybių ir patogios sąsajos deka, jūsų palaikymo ir priežiūros komanda įgyja įrankius, būtinus norint teikti suasmenintą, efektyvų ir nuoseklų klientų aptarnavimą keliais kanalais.

Ši platforma buvo sukurta siekiant padaryti perversmą jūsų klientų palaikymo procese, įgalinant jūsų komandą teikti išskirtines paslaugas, didinančias klientų pasitenkinimą ir lojalumą!

Sudarykite patogias sąlygas jūsų technikams

Įgalinkite išmaniąją savitarną

Optimizuokite aptarnavimo operacijas

Bendraukite su klientais ten, kur jie yra

Parodykite jiems, kad juos puikiai pažįstate

Sudarykite patogias sąlygas jūsų technikams

Maksimaliai padidinkite darbuotojo produktyvumą ir sutelkite dėmesį į kokybiškų paslaugų teikimą, naudodamiesi AI pagrįstais agento pagalbos ir bendradarbiavimo įrankiais.

Įgalinkite išmaniąją savitarną

Padėkite klientams greitai gauti atsakymus pasitelkdami dirbtinio intelekto valdomus virtualius agentus ir žinių bazės portalus.

Optimizuokite aptarnavimo operacijas

Sumažinkite išlaidas – dirbkite vienoje visapusiškoje platformoje, kuri suteikia įžvalgų ir prisitaiko prie būsimų poreikių.

Bendraukite su klientais ten, kur jie yra

Susisiekite su klientais pasirinktu kanalu ir užtikrinkite jiems nuoseklią patirtį su jūsų verslu.

Parodykite jiems, kad juos puikiai pažįstate

Atpažinkite ir greitai užmegzkite ryšį su klientais, kad galėtumėte suasmeninti teikiamas paslaugas ir apsaugoti sukurtą sąveiką.

Kodėl GO-ERP?

Kaip sertifikuotas ilgalaikis „Microsoft“ partneris įrodė GO-ERP, kad padeda savo klientams suteikti Microsoft Dynamics verslo programų teikiamas naudas siekant efektyviau valdyti įmonių kasdienius procesus bei operacijas. Susisiekite su mumis, o mūsų patyrę specialistai mielai pasidalins patirtimi ir paspartins jūsų įmonės skaitmeninę transformaciją.

Dynamics 365 rollouts

Susisiekite

Send us a message