fbpx

Microsoft Dynamics 365 Field Service

Dynamics 365 Field Service yra plačios aprėpties lanksti platforma, kuri sklandžiai integruojasi su jūsų turimomis sistemomis. Ji suteikia jūsų technikams galimybę naudotis įrankiais, kurių reikia norint patobulinti gebėjimą optimaliau atlikti darbą Naudojantis išplėstinėmis planavimo, išteklių optimizavimo ir bendradarbiavimo realiuoju laiku galimybėmis galite supaprastinti veiklos procesus, sumažinti išlaidas ir laiku teikti kokybiškas paslaugas savo klientams.

Suasmeninkite paslaugų teikimo patirtis

Padidinkite darbuotojų našumą

Optimizuokite aptarnavimo operacijas

Suasmeninkite paslaugų teikimo patirtis

Kurkite pasitikėjimą ir lojalumą teikdami klientams aktualias paslaugas, prisitaikykite prie besikeičiančių jūsų klientų poreikių.

Padidinkite darbuotojų našumą

Aprūpinkite darbuotojus tinkamais įrankiais bei savalaikiais užsakymų duomenimis, kad jie visada būtų pasirengę paslaugų teikimui.

Optimizuokite aptarnavimo operacijas

Pasinaudokite realiomis įžvalgomis, bendrinkite svarbius duomenis ir realiuoju laiku gaukite nuotolinį ekspertų palaikymą, pasitlekdami daiktų internetą (IoT) ir įrankius, paremtus AI. Išlaikykite ir padidinkite pritraukimo roduklius.

Kodėl GO-ERP?

Kaip sertifikuotas ilgalaikis „Microsoft“ partneris įrodė GO-ERP, įrodė, kad padeda savo klientams suteikti Microsoft Dynamics verslo programų teikiamas naudas siekant efektyviau valdyti įmonių kasdienius procesus bei operacijas. Susisiekite ir mūsų patyrę specialistai mielai pasidalins savo patirtimi bei paspartins Jūsų įmonės skaitmeninę transformaciją.

Dynamics 365 rollouts

Susisiekite

Send us a message