fbpx

Microsoft Dynamics 365 Marketing

Dynamics 365 Marketing sprendimas suteikia galimybę valdyti visus jūsų marketingo ir rinkodaros veiklos aspektus vienu sprendimu. Tai personalizuotos klientų patirtys, bendravimas su potencialiais klientais, procesų automatizavimas, kampanijos ir daug daugiau – Jūsų optimalesniam darbui. Pamatuoti ir tikslingi rinkodaros veiksmai gali padaryti didžiulią įtaką pardavimams, klientų pasitenkinimo lygiui, prekinio ženklo įtakingumui ir panašiai. Be to, verslui augant yra vis sudėtingiau suvaldyti ir palaikyti sėkmingus ir tinkamus rinkodaros procesus, todėl kampanijų stebėjimas tampa vis sudėtingesnis, kadangi reikia sekti išsiunčiamus pranešimu, segmentus, rinkodaros sąrašus ir daugiau.

Išlaikykite klientų įsitraukimą gyvuoju laiku

Suasmeninkite klientų patirtis pasitelkiant dirbtinį intelektą

Sukurkite sklandų procesą bendradarbiaujant

Išlaikykite klientų lojalumą ir pritraukite juos greičiau

Išlaikykite klientų įsitraukimą gyvuoju laiku

Kurkite, prognozuokite ir pateikite turinį pasitelkdami optimaliausius kanalus, siekdami sukurti personalizuotą kliento patirtį.

Suasmeninkite klientų patirtis pasitelkiant dirbtinį intelektą

Paverskite įžvalgas veiklomis, pasitelkdami dirbtinį intelektą turinio kūrimui ir segmentavimui formuoti, o dirbtinio intelekto rekomendacijas – tinkamiausiems kanalams pasirinkti ir analitikai atlikti.

Sukurkite sklandų procesą bendradarbiaujant

Išnaudokite vienos ekosistemos privalumus visuose skyriuose, siekiant bendradarbiauti optimaliau bei palaikyti įsitraukimą visuose kliento žingsnių etapuose.

Išlaikykite klientų lojalumą ir pritraukite juos greičiau

Valdykite kliento žingsnius lygiavertiškai tiek rinkodaros, pardavimų, tiek prekybos ir paslaugų komandose – žvelkite į šį procesą holistiškai.

Kodėl GO-ERP?

Kaip sertifikuotas ilgalaikis „Microsoft“ partneris įrodė GO-ERP, kad padeda savo klientams suteikti Microsoft Dynamics verslo programų teikiamas naudas siekant efektyviau valdyti įmonių kasdienius procesus bei operacijas. Susisiekite ir mūsų patyrę specialistai mielai pasidalins savo patirtimi bei paspartins Jūsų įmonės skaitmeninę transformaciją.

Dynamics 365 rollouts

Susisiekite

Send us a message