Microsoft Dynamics CRM

„Microsoft Dynamics 365“ CRM sprendimai – tai ryšių su klientais valdymo (CRM) įrankių sistema. Galite pasirinkti atskirą programą konkretiems verslo krypties poreikiams patenkinti arba naudotis keliais CRM įrankiais, kurie kartu veikia kaip galingas integruotas sprendimas. GO-ERP Siūlo Microsoft Dynamics 365 CRM sprendimų konsultavimo, diegimo ir mokymų paslaugas. 

Ilgą laiką „Microsoft Dynamics 365 Customer Relations Management“ (CRM) licencijos buvo parduodamas kaip vieningas paketas. Tačiau nuo 2019 m. spalio 1 d. buvo sukurta galimybė susiformuoti savo aplinką, pasirenkant bei mokant tik už tas verslo programas, kurių jūsų verslui iš tikrųjų reikia. Taigi nuo šiol „Microsoft Dynamics CRM“ sudaro atskiros „Dynamics 365“ verslo programos: Sales, Marketing, Field Service, Customer Service, ir Project Operations. Pasikeitus koncepcijai, šiek tiek pakito ir kainodara. Apie tai skaitykite čia.

CRM sprendimo svarba

CRM sprendimai padidina jūsų verslo pelningumą racionalizuodami administracinius procesus pardavimo, rinkodaros ir paslaugų padaliniuose, o svarbiausia – leisdami sutelkti dėmesį į ryšių su klientais kūrimą bei palaikymą. Stiprus CRM sprendimas – tai daugialypė platforma, kurioje kaupiama viskas, kas būtina, norint vystyti, tobulinti ir išlaikyti jūsų santykius su klientais. Nesinaudodami integruotu CRM sprendimu, galite praleisti augimo galimybes ir prarasti dalį pelno: neoptimizuodami savo veiklos procesų ar neišnaudodami visų savo ryšių su klientais, arba pardavimo galimybių.

Video pristatymas

„Microsoft Dynamics 365“ verslo programos, skirtos CRM

Microsoft Dynamics 365 Sales

Microsoft Dynamics 365 Sales

Puiki programa jūsų pardavimų komandai. Tai yra lankstus, debesija paremtas sprendimas, turintis platų funkcijų spektrą bei lengvai pritaikomas bet kuriai organizacijai. Būtent toks sprendimas suteikia galimybę nuolat fiksuoti potencialius klientus, stebėti pardavimo srautus bei ataskaitų teikimą. Be to, valdysite potencialių klientų bazę tiek pradinėje, tiek tolesnėse darbo su klientų pritraukimu stadijose bei dar daugiau.

Dynamics 365 Marketing

Microsoft Dynamics 365 Marketing

Naudodami „Microsoft Dynamics 365 Marketing“ rinkodaros veiklai skirtą programą, galite vykdyti tikslines daugiakanalines kampanijas ir suasmeninti kiekvieno pirkėjo patirtį. Tokiu būdu daugiau pritrauksite pirkti pasiruošusių klientų. Kurkite vientisą klientų patirtį, naudodamiesi rinkodaros automatizavimu, bendrinamais duomenimis ir procesais, lengvai susiejamais su „Dynamics 365 Sales“. Be to, turite puikią galimybę personalizuoti ir išplėsti savo programos galimybes, susiedami ją su programomis ir paslaugomis, kurias jau naudojate. Dar vienas privalumas – įmontuotos privatumo funkcijos, kad būtų lengviau laikytis GDPR taisyklių.

dynamics 3365 Customer service

Microsoft Dynamics 365 Customer Service

Sutelkite dėmesį į klientų pasitenkinimą, naudodamiesi klientų aptarnavimo programoma. Paistelkdama dirbtinio intelekto įžvalgas apie jūsų klientų poreikius ir interesus programa padės tobulinti savo paslaugas. Taip pat, padės gerokai efektyviau spręsti galimas problemas ir užtikrins sklandų bendravimą su klientu. Be to, jūsų komandai suteikia ir įrankius leidžiančius intelektualiai tvarkyti tiek įprastas užklausas tiek spręsti sudėtingesnius iššūkius. 

dynamics 3365 field service

Microsoft Dynamics 365 Field Service

Verslo programa „Dynamics 365 Field Service“ padeda organizacijoms efektyviau teikti paslaugas kliento erdvėje. Programa suvienija darbo eigos automatizavimą, planavimo algoritmus ir mobilumą, tad mobiliesiems darbuotojams pavyksta efektyviau planuoti laiką, derinti aptarnavimo žingsnius su klientais jų erdvėse. Teikite paslaugą aktyviai: numatydami, laiku aptikdami ir išspręsdami aptarnavimo paslaugų nesklandumus jiems nė nespėjus paveikti jūsų kliento – išvenkite galimų trikdžių, kol jie nepalietė jūsų kliento ir nepaveikė aptarnavimo kokybės.

Dynamics 365 project service automation

Microsoft Dynamics 365 Project Operations

Projektų operacijų programa, padedanti organizacijoms efektyviai sekti, valdyti ir teikti su projektais susijusias paslaugas – nuo pardavimo iki sąskaitos išrašymo. Programa leidžia planuoti projektus, sudaryti sąmatas ir darbo grafikus. Taigi, įvertinkite ir stebėkite projekto sąnaudas ir pajamas, sekite projekto eigą ir sąnaudas, tvarkykite išteklius ir dar daugiau.

Šiais laikais CRM sprendimas yra būtinas kiekvienam verslui. Nesvarbu, ar esate mažas augantis verslas, ar pramonės lyderis, ieškantis sprendimo, kaip pagreitinti sudėtingus procesus, „Microsoft“ verslo programos yra puikus pasirinkimas. Nesate tikri, kad naudosite tik vieną iš programų, ar tereikia kelių sprendimų? Susisiekite su mumis ir leiskite mūsų patyrusiai komandai padėti jums pasirinkti!

Susisiekite