fbpx
5 benefits of CRM

Microsoft Power Apps

Microsoft Power Apps

Power Apps

Kurkite programėles, kurios padės modernizuoti procesus ir įveikti verslo iššūkius! Greitesni rezultatai su mažesnėmis išlaidomis! Pasitelkdami low-code arba no-code sumanius įrankius, derinkite ir praplėskite Office 365 ir Dynamics 365 sistemas. Lengvai kurkite programėles savo įmonei, pramonei, konkretiems vaidmenims ar net konkrečioms geografinėms vietovėms. Šios programėlės padės analizuoti duomenis, automatizuoti procesus, bendrauti su klientais per išmaniuosius pokalbių robotus ir dar daugiau.

Power Apps suteikia galimybę programuotojams greitai sukurti suderintas programėles verslo duomenims sujungti, nepriklausomai nuo to, kur šie duomenys saugomi – ar pagrindinėje duomenų platformoje (Common Data Service), ar įvairiuose internetiniuose ir vietiniuose duomenų šaltiniuose (SharePoint, Excel, Office 365, Dynamics 365, SQL Server ir kt.). Be to, Power Apps sistema suteikia platformos praplėtimo galimybes. Profesionalūs programuotojai gali sujungti duomenis su metaduomenimis, taikyti verslo logiką, sukurti norimas jungtis bei integruoti su išoriniais duomenimis.

Kada naudoti Microsoft Power Apps?

Microsoft Power Apps yra platforma, leidžianti vartotojams greitai ir lengvai kurti verslo programas. Kai kuriais atvejais tai galima atlikti netgi neprogramuojant. Sistema teikia mažai programavimo reikalaujančią aplinką, kurioje vartotojai gali kurti programas naudodami drag-and-drop funkcijas ir išankstinius šablonus.

Štai keletas situacijų, kai Microsoft Power Apps iš tiesų naudinga:

 • Duomenų rinkimas ir tvarkymas: Power Apps sistemą galima naudoti kuriant duomenų įvedimo formas, skirtas duomenims rinkti ir tvarkyti. Tai gali būti naudinga įmonėms, kurioms svarbu sekti informaciją – apie klientus, atsargas ar darbuotojų duomenis ir pan.
 • Procesų automatizavimas: Power Apps gali būti naudojamas automatizuoti rankinius procesus, tokius kaip patvirtinimai, maršruto parinkimas ir pranešimai. Ši funkcija gali padėti įmonėms sutaupyti laiko ir padidinti efektyvumą.
 • Programos mobiliesiems: Power Apps leidžia vartotojams kurti mobiliąsias programas, kurias galima naudoti bet kuriame įrenginyje. To reikia įmonėms, kurios savo darbuotojams ar klientams nori ar privalo suteikti mobiliąją prieigą.
 • Integravimas su kitomis programomis: Power Apps galima integruoti su kitomis Microsoft sukurtomis programomis, tokiomis kaip Excel, SharePoint ir Dynamics 365. Tai gali suteikti vartotojams prieigą prie papildomų funkcijų ir duomenų šaltinių.
 • Verslo sprendimų derinimas: Power Apps gali būti naudojamas kuriant pritaikytus, suderintus verslo sprendimus įvairioms pramonės šakoms, pvz., gamybai, žemės ūkiui ir finansams.

Microsoft Power Apps yra geras pasirinkimas, kai reikia greitai ir lengvai kurti individualias verslo programas, nerašant sudėtingo kodo. Jei estate riboti laike arba turite ribotą biudžetą, Power Apps gali būti praktiškiausias pasirinkimas.

Power Apps tipai

Previous slide
Next slide

Modeliu pagrįsta aplikacija / Canvas App

Power Apps yra trijų skirtingų tipų, kurie naudojami kuriant:

 • Canvas Apps: tarsi tapydami ant tuščios drobės, naudotojai pradeda nuo duomenų šaltinio, prideda darbo eigą ir galiausiai sukuria dizainą. Šis metodas suteikia daugiau lankstumo nei modeliu pagrįstos programos.
 • Modeliu pagrįstos (angl. Model-driven) programos: naudojant modeliu pagrįstas programas, didžiąją išdėstymo dalį nulemia susieti duomenys ir į programą įvesta informacija – tai, ką įvedate, paprastai lemia rezultatą. Šis metodas dažniau naudojamas, jei jūsų kuriamai programai reikalinga sudėtingesnė verslo logika.
 • Portalai: šis Power Apps yra skirtas kurti interneto portalus (svetaines), kuriais galima dalintis tiek viduje, tiek išorėje, kad vartotojai galėtų saugiai bendrauti su Dataverse saugomais duomenimis.

Geriausias programos mobiliesiems pasirinkimas: palyginome Microsoft Power Apps su Individualių programėlių mobiliems (Custom Mobile Apps) kūrimu

Renkantis tarp Microsoft Power Apps ir individualios programos mobiliesiems svarbu atsižvelgti į konkrečius jūsų poreikius ir išteklius. Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti:

 • Paskirtis ir funkcionalumas: jei jums reikia su paprastomis funkcijomis, gali pakakti programos Microsoft Power Apps. Tačiau jei jums reikia sudėtingesnės programos su išplėstinėmis funkcijomis, tikriausiai būtų geriau rinktis individualią programą mobiliesiems.
 • Integravimas: Microsoft Power Apps lengvai integruojasi su kitais Microsoft produktais, tokiais kaip Excel, SharePoint ir Dynamics 365. Sistema taip pat suteikia galimybes jungtis prie populiariausių verslo programų. Jei savo versle plačiai naudojate šiuos produktus, Power Apps gali būti iš tiesų geresnis pasirinkimas. Tačiau jei yra poreikis integracijai su kitomis mažiau populiariomis sistemomis, naudojant sudėtingą logiką, individuali programa mobiliesiems gali būti lankstesnis sprendimas.
 • Laikas ir biudžetas: individualios programos mobiliesiems kūrimas gali užtrukti ilgiau ir kainuoti brangiau nei naudojant Power Apps. Jei turite mažai laiko arba ribotą biudžetą, Power Apps bus praktiškesnis pasirinkimas.
 • Derinimas: Power Apps Sistema siūlo iš anksto sukurtus šablonus, kuriuos galima iki tam tikro lygio derinti. Tačiau individualią programą mobiliesiems galima visiškai pritaikyti pagal jūsų konkrečius poreikius.

Tiesą sakant, jei jums reikia paprastos programos, kuri kokybiškai integruojama su Microsoft produktais ir turite ribotą biudžetą, Power Apps galėtų būti geriausias pasirinkimas. Kita vertus, jei jums reikia išplėstinių funkcijų ir derinimo, individuali programa mobiliesiems gali būti geresnis pasirinkimas.

Kodėl GO ERP

GO-ERP, Microsoft Solutions partneris, padeda klientams išnaudoti Microsoft Power Platform, siekiant patobulinti ir išplėsti Dynamics 365 funkcijas. Kartu galime pakeisti jūsų verslo modelį. Susisiekite ir mūsų patyrę specialistai mielai pasidalins savo patirtimi ir paspartins Jūsų įmonės skaitmeninę transformaciją.

Dynamics 365 rollouts

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis dėl Power PlatformPower BI / Power Apps konsultacijų, diegimo ar mokymo paslaugų. Mokymus galime organizuoti tiek pavieniams asmenims, tiek grupėms – nesvarbu, ar pageidausite nuotoliniu būdu ir vietoje. Tad kurkite išmaniąsias programas greitai arba konfigūruokite verslo analizės įrankius.

Send us a message