fbpx
Microsoft Power Platform

Power Platform

Power Platform

Pasitelkdami low-code arba no-code sumanius įrankius, derinkite ir praplėskite „Office 365“ ir „Dynamics 365“ sistemas. Lengvai kurkite programėles savo įmonei, pramonei, konkretiems vaidmenims ar net konkrečioms geografinėms vietovėms. Šios programėlės padės analizuoti duomenis, automatizuoti procesus, bendrauti su klientais per išmaniuosius pokalbių robotus ir dar daugiau.

Microsoft Power Platform

Naudodami Power Platform galite sklandžiai išplėsti „Power BI“, „Power Apps“ ar „Power Automate“ galimybes, valdymą ir funkcijas bei paprastai sujungti su savo naudojamomis arba naujai pasirinktomis sistemomis, tokiomis kaip Twitter, Google Analytics, LinkedIn, Mailchimp, Outlook, Asana, Bitly , Slack ir kitomis.

Galingas vienas. Kartu dar stipriau. „Microsoft Power Platform“ yra daug daugiau nei jos dalių derinimas. Šį įrankį galite pridėti prie „Office 365“, „Dynamics 365“, „Azure“ ir šimtų kitų programų bei sukurti visapusišką verslo sprendimą. Būtent toks suderinamumas išskiria Microsoft programas ir visą infrastruktūrą iš kitų sistemų.

Microsoft power platform

Power BI

Sujunkite duomenis iš daugelio šaltinių, norėdami sukurti interaktyvias, plačiai apimančias informacijos suvestines ir ataskaitas. Pasinaudokite sistemos siūlomomis įgyvendinimo įžvalgomis bei didinkite verslo rezultatus.

Power Apps

Programėles, kurias lengvai prijungsite prie savo duomenų, sukurti užtruks kelias valandas, ne mėnesius. Kurdami naudokite „Excel“ logiką, o tuomet jau paleiskite programėles internetiniame tinkle, iOS ir Android įrenginiuose.

social-default-image-powerpages

Power Pages

Kurkite svetaines, skirtas tokioms paslaugoms kaip leidimų išdavimas, licencijavimas, paraiškos dėl dotacijų ir pranešimai apie gedimus.

Power Automate

Power Automate

Pridėkite galingą darbo eigos automatizavimo įrankį tiesiogiai į savo programėles, naudodamiesi bekodį metodą, prijungiamą prie šimtų populiarių programų ir paslaugų.

power virtual agents

Power Virtual Agents

Lengvai sukurkite pokalbių robotus. Žymiai paprasčiau bendraukite su klientais ir darbuotojais – nereikia programuoti.

Power BI 

Naudojant šį įrankį galima lengvai sujungti duomenis iš įvairių platformų ir greitai bei patogiai sukurti duomenų analizės ataskaitą bei diagramas. Šis intuityvus įrankis, turintis begalines duomenų „pjaustymo“ ir vizualinio atvaizdavimo galimybes, yra netgi papildytas dirbtiniu intelektu, teikiančiu pagrįstas įžvalgas ir prognozes.

Power Apps

Power Apps suteikia galimybę programuotojams greitai sukurti suderintas programėles verslo duomenims sujungti, nepriklausomai nuo to, kur šie duomenys saugomi – ar pagrindinėje duomenų platformoje („Common Data Service“), ar įvairiuose internetiniuose ir vietiniuose duomenų šaltiniuose („SharePoint“, „Excel“, „Office 365“, „Dynamics 365“, „SQL Server“ ir kt.). Be to, Power Apps sistema suteikia platformos praplėtimo galimybes. Profesionalūs programuotojai gali sujungti duomenis su metaduomenimis, taikyti verslo logiką, sukurti norimas jungtis bei integruoti su išoriniais duomenimis.

 Power Pages

Microsoft Power Pages yra saugi, verslo lygmens mažai programavimo reikalaujanti programinė paslaugų įranga SaaS platforma, skirta kurti, valdyti ir administruoti modernias išorines verslo svetaines. Nesvarbu, ar esate low-code programuotojas, ar profesionalas. Bet kuriuo atveju „Power Pages“ suteikia galimybę greitai kurti, konfigūruoti ir skelbti svetaines, veikiančias žiniatinklio naršyklėse ir įrenginiuose.

 Power Automate 

„Power Automate“ (senesnis pavadinimas – „Microsoft Flow“) yra paslauga, padedanti sukurti automatizuotą darbo eigą tarp mėgstamų programėlių, tokių kaip „Dynamics 365“, „Outlook“, „SharePoint“, socialinės medijos paskyros ir t. t. O galite ir dar daugiau: sinchronizuokite failus, gaukite pranešimus, rinkite duomenis ir pan.. Tam nereikia programavimo žinių. Taigi, norint naudotis Power Automate, tereikia žiniatinklio naršyklės ir elektroninio pašto adreso.


Tyrinėkite Power Automate šablonų biblioteką.

Power  Virtual Agents

Power Virtual Agents – tai įrankis, padedantis sukurti galingus pokalbių robotus (angl. „Chatbots“). Nereikia programuotojų ar duomenų mokslininkų – tiesiog naudokite bekodę grafinę sąsają, pasitelkdami sistemos kūrėjų patarimus. Šiuos pokalbių robotus iš esmės galima įdiegti bet kur – kur tik norite. Kurkite ryšius su savo klientais savo svetainėje, „Facebook“, „Skype“, „Teams“, „Slack“, „Asana“ ir kitur.

Kodėl GO-ERP?

Kaip sertifikuotas ilgalaikis „Microsoft“ partneris GO-ERP įrodė, kad padeda savo klientams suteikti Microsoft Dynamics verslo programų teikiamas naudas siekant efektyviau valdyti įmonių kasdienius procesus bei operacijas. Susisiekite ir mūsų patyrę specialistai mielai pasidalins savo patirtimi bei paspartins Jūsų įmonės skaitmeninę transformaciją.

Contact us 

Send us a message