fbpx

Sprendimai

Gaukite maksimalią naudą su mūsų sumaniais Dynamics 365 sprendimais

Visi žinome, kad standartiniai sistemų furnkcionalumai tenkina esminius, bazinius verslo poreikius. Tačiau kartais šių „standartų” nepakanka, ypač jei kalbame apie specifinius jūsų įmonės poreikius ar procesus. Šiais atvejais „standartas” gali tapti stabdžiu. Kad užpildytume šią spragą, nuolat kuriame Dynamics 365 sistemos sprendimus, kurie patenkina ypatingus mūsų klientų ir mikro-industrijų poreikius.

Paprasti naudoti, greitai atsiperka

Mūsų sprendimai sukurti praplečiant standartinį Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations funkcionalumą. Jie atitinka specifinius poreikius, padeda tiksliai ir paprastai atlikti specifines sudėtingas užduotis. Dar daugiau – juos paprasta naudoti. Nes nėra naujų konceptų, nereikia papildomų mokymų. Ir mes užtikriname spartų diegimą ir greitą atsipirkimą.

Pripažinti Microsoft korporacijos

Dauguma mūsų sprendimų yra parduodami oficialioje Microsoft parduotuvėje Appsource. Tai įrodo, kad Microsoft įvertino ir patvirtino sprendimų koncepciją, įgyvendinimą ir realias klientų naudas. Dauguma sprendimų taip pat yra įvertinti „Microsoft Preferred Solution” statusu.   

Aukštos kokybės garantija 

Sukurti Microsoft pripažinto sprendimų kūrėjo – Independent Software Vendor

Papildomų išlaidų paskirstymo sprendimas Microsoft Appsource
Oficialiai platinami per Microsoft AppSource
Dynamics-365 logo

Praplečia standartinį Dynamics 365 for Finance and Operations funkcionalumą

Ilgalaikis aptarnavimas iš Microsoft Gold Partner rankų

Susisiekite

Send us a message