fbpx

GO-I.VAZ važtaraščių duomenų perdavimas

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, visi krovinių siuntėjai, vežėjai bei gavėjai privalo teikti VMI krovinio važtaraščio informaciją, jei krovinys vežamas Lietuvos Respublikos teritorijoje. Sprendimas GO-i.VAZ sukurtas specialiai tam, kad važtaraščių informacija būtų perduota tiksliai, operatyviai, reikiamu formatu ir be klaidų.

Kas yra i.VAZ?

Elektroninių važtaraščių posistemis i.VAZ yra viena iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) išmaniosios mokesčių sistemos i.MASsistemos dalių. Pagal VMI reikalavimus, visi važtaraščių rengėjai (jais gali būti siuntėjas, vežėjas ar krovinio gavėjas) privalo pateikti krovinio važtaraščio informaciją, jei krovinys vežamas Lietuvos Respublikos teritorijoje. Važtaraščio informaciją jo rengėjas gali pateikti VMI automatizuotai arba rankiniu būdu. Teikiant rankiniu būdu, procesas užtrunka ilgiau, neretai pasitaiko klaidų ir informacijos dubliavimų. Siekdami padėti klientams išvengti šų nesklandumų, sukūrėme GO-i.VAZ sprendimą, skirtą automatizuotam važtaraščių perdavimui pagal VMI reikalavimus.

Operatyvai ir tiksliai perduokite važtaraščių informaciją

GOi.VAZ sprendimas padeda užtikrinti, kad važtaraščių informacijos teikimo prievolė bus įvykdyta. Naudodami šį sprendimą, į VMI perduosite privalomus važtaraščių duomenis . Esant poreikiui, perduotą informaciją galėsite tikslinti arba atšaukti.

Palyginkite GO-i.VAZ su standartiniu Microsoft Dynamics 365 funkcionalumu

GO-ERP i.VAZ sprendimo privalumai

  • Paprastas registravimas, operatyvus perdavimasDarbuotojui tereikia užregistruoti važtaraštį. Nustatytu periodiškumu sistema pati suranda ir realiu laiku perduoda važtaraštį pagal VMI suderintą struktūrą.
  • Lengvas važtaraščių atšaukimasRegistruojant naują važtaraštį galima pažymėti, kuriuos anksčiau užregistruotus važtaraščius norima atšaukti.
  • Lankstus informacijos valdymas. Galima nustatyti, kuriuos važtaraščius siųsti į VMI, o kurie bus naudojami įmonės vidaus apskaitos poreikiams.
  • Privalomos pateikti informacijos kontrolė. Sprendimas automatiškai tikrina, ar privalomi laukai yra užpildyti – dėl to važtaraščių pateikimo procesas yra paprastesnis ir sklandesnis.
i.vaz privalumai ikonos

Mes paklausėme savo kliento, stambios gamybos įmonės finansininko, kiek važtaraščių per mėnesį jie registruoja ir perduoda į VMI. „Vidutiniškai 1000“, – toks buvo atsakymas. Palyginome, kiek laiko šis darbas užtruktų vedant duomenis į i.MAS arba naudojant GO-i.VAZsprendimą.

Rezultatas: be i.VAZ šių važtaraščių perdavimui reikia įdarbinti vieną žmogų pilnu etatuSu GO-i.VAZ šis darbas atliekamas per dvi dienas.

Atpažįstate šią situaciją ir norite optimizuoti važtaraščių perdavimo procesą Jūsų įmonėje? Kreipkitės į mus ir gerais rezultatais džiaukitės dar šiemet!

i.vaz palyginimo lentele

Susisiekite

Send us a message