fbpx

Integracija su „Equinox” sistema

GO-ERP sukūrė integraciją kuri apjungia Microsoft Dynamics 365/AX verslo valdymo sistemą su sandėlio valdymo sistema Equinox.

Sandėlio valdymo sistema „Equinox“ užtikrina sandėlio operacijų valdymą, optimizuoja procesus, suteikia mobilius sprendimus sandėlininko kasdienėms operacijoms (mobilūs įrenginiai, brūkšniniai kodai, RFID), palengvina atsargų valdymą, užtikrina duomenų, susijusių su atsargų judėjimu, fiksavimą, lydinčių dokumentų įvedimą ir saugojimą.

equinox
integration Dynamics 365 and Equinox
Dynamics-365 logo

Integracijoje automatizuoti procesai

Sėkmės istorija

Logistikos ir distribucijos įmonė UAB „Daisena“ savo kasdienių operacijų ir verslo procesų valdymui naudoja Microsoft AX verslo valdymo sistemą (VVS), o savo sandelio valdymo automatizavimui pasirinko „Equinox” sistemą. GO-ERP komanda pasirūpino šių diejų sistemų integravimu. „GO-ERP per trumpą laiką pasirūpino sistemų apjungimu ir užtikrino, kad kasdieniai VVS procesai sklandžiai apsijungtų su naujai startuojančia EQUINOX sistema.“ – pasakoja UAB „DAISENA“ logistikos vadovas Laurynas Vaitkevičius

Susisiekite

Ar jus domina Dynamics 365/AX integracija su Equinox ar kokia nors kita jūsų versle naudojama sistema? Susisiekite, GO-ERP specialistai ne tik siūlo platų integracijų bei sprendimų spektrą, tačiau visada teigiamai žiūri į naujus iššūkius!

Dynamics 365 for Distribution Industry

GO-I.VAZ važtaraščių duomenų perdavimas

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, visi krovinių siuntėjai, vežėjai bei gavėjai privalo teikti VMI krovinio važtaraščio informaciją, jei krovinys vežamas Lietuvos Respublikos teritorijoje. Sprendimas GO-i.VAZ sukurtas specialiai tam,

Read More »

Send us a message