fbpx

Papildomų išlaidų paskirstymo sprendimas

Lankstus ir pažangus papildomų išlaidų paskirstymo sprendimas
Dynamics 365  verslo valdymo sistemai

Available on appsource and microsoft preferred solution

Dar visai neseniai papildomos išlaidos buvo tik mažos reikšmės eilutė visų išlaidų sąraše. Tačiau, verslams augant tarptautiniu mastu, papildomų išlaidų kiekis ir reikšmė sparčiai didėja. Vykstant tokiems pokyčiams, standartinis verslo valdymo sistemos „Microsoft Dynamics 365/AX“ funkcionalumas  nebeatitinka šiuolaikinio verslo poreikių. Papildomų išlaidų paskirstymas reikalauja per daug laiko ir pastangų. Be to, standartiniame sistemos funkcionalume nėra galimybės planuoti papildomas išlaidas, o tai itin svarbu didelėms prekybos ir distribucijos įmonėms. Todėl, „GO-ERP“ sukūrė pažangų sprendimą, “Dynamcs 365/AX” funkcionalumui papildyti kuris leidžia lengvai ir  lanksčiai paskirstyti didelį kiekį sąskaitų.

Šis sprendimas skirtas distribucijos, mažmeninės prekybos, gamybos ir kitoms įmonėms, kurios dideliais kiekiais importuoja prekes iš užsienio. Tiksli papildomų išlaidų valdymo proceso kontrolė ir automatizavimas padeda šių industrijų įmonėms maksimaliai padidinti pelno maržą, sutaupyti laiko ir išvengti klaidų. Galimybė iš anksto planuoti papildomas išlaidas padeda lanksčiau valdyti savo biudžetą, kadangi atsiranda galimybė pastebėti net menkiausią papildomų išlaidų neatitikimą.

Dynamics 365/AX standartinės versijos trūkumai

Naudodamiesi standartinėmis sistemos funkcijomis, naudotojai neturi galimybės gauti itin tikslios papildomų išlaidų informacijos, stebėti ją realiuoju laiku ar atlikti taisymų. Be to, tai didžiąja dalimi rankinis ir daug laiko reikalaujantis procesas. Dar vienas trūkumas yra tai, kad standartinis „Dynamics 365/AX“ procesas apima tik išlaidas, kurios yra tiesiogiai susijusios su transportavimu. Tad kitos išlaidos, kaip draudimas, muito mokesčiai ir kita yra įvedamos rankiniu būdu sąskaitos faktūros eilutėse. Būtent dėl šių priežasčių standartinis sprendimas ne visada pakankamai lankstus ir kai kuriais atvejais ribojantis verslo proceso poreikių įgyvendinimą.

dynamics 365 accounant

Sprendimas ir jo nauda

papildomu islaidų paskirstymo sprendimo funkcionalumo privalumai

„GO-ERP“ sukurtas papildomų išlaidų valdymo sprendimas pašalina visus minėtus standartinės versijos trūkumus. Sprendimas išsiskiria dideliu tikslumu, lengvu veiksmų redagavimu, automatizuotu ir greitu procesu. Be to, jis praturtintas naujomis funkcijomis, reikalingomis tiksliam ir lengvam išlaidų valdymui. Pavyzdžiui, sprendimas turi papildomų išlaidų planavimo funkcionalumą, leidžiantį naudotojui tiksliau kontroliuoti biudžetą ir greitai pastebėti net menkiausią nukrypimą. Taip pat, lanksti filtravimo sistema leidžia greičiau atrinkti tinkamas eilutes paskirstymui, o jam įvykdyti galite pasirinkti net vieną iš kelių skirtingų metodų. Galiausiai, naudodami šį sprendimą turite galimybę atšaukti papildomų išlaidų paskirstymą. Be minėtų privalumų, yra dar viena itin svarbi savybė – sprendimas palaiko operacijas keliomis valiutomis.

Sprendimo funkcionalumai

Papildomų išlaidų planavimas

 • Pirkimo užsakymų grupavimas į krovinius (grupes);
 • Planuojamų išlaidų parametrų nustatymas;
 • Automatiškas planuojamų papildomų išlaidų pridėjimas prie krovinių (grupių);
 • Papildomų išlaidų dokumentų formavimas ir registravimas;
 • Planuojamų ir faktinių papildomų išlaidų suderinimas;
 • Planuojamų ir faktinių papildomų išlaidų skirtumo palyginimas;
 • Aiškus ir tikslus prekės savikainos ir pinigų srauto judėjimas.

Faktinių papildomų išlaidų paskirstymas

 • Sąskaitos faktūros registravimas įvairiais būdais: pirkimo užsakyme, pardavėjo sąskaitų žurnale, bendrajame žurnale arba sąskaitų faktūrų registre;
 • Tiek rankinis, tiek automatinis papildomų išlaidų įrašų kūrimas;
 • Papildomų išlaidų paskirstymas pagal prekių kiekį, bendrą sumą, apimtį, svorį arba pagal eilutę;
 • Papildomų išlaidų paskirstymas vos vienu paspaudimu – skirtingiems pardavėjams ir skirtingoms sąskaitos eilutėms;
 • Papildomų išlaidų paskirstymo modeliavimas ir rankinis redagavimas;
 • Papildomų išlaidų dalinis paskirstymas, paliekant nepaskirstytų išlaidų dalį matomą;
 • Automatinis papildomų išlaidų paskirstymo atšaukimas;
 • Audito dokumento ataskaitos su išsamia operacijų informacija generavimas;
 • Papildomų išlaidų paskirstymas pardavimo sąskaitoje.

Faktinių papildomų išlaidų paskirstymo proceso palyginimas

Dynamics 365 F&O standartinis procesas

TRŪKUMAS: STANDARTINIS PASKIRSTYMO PROCESAS TINKA TIK SĄSKAITOMS, KURIOSE NĖRA GALIMYBĖS PASKIRSTYTI ATSKIROMIS SĄSKAITŲ EILUTĖMIS.

GO-ERP optimizuotas procesas

automatizuotas papildomų išlaidų paskirstymas

PRIVALUMAS: NĖRA REIKALO KARTOTI PROCESĄ DAUG KARTŲ. GALITE PASIRINKTI IR PASKIRSTYTI TIEK EILUČIŲ, KIEK JUMS REIKIA. 

Galimybė planuoti ir valdyti papildomas išlaidas

Galimybė planuoti papildomų išlaidų registravimą yra nedidelis, bet itin svarbus žingsnis įprastame papildomų išlaidų paskirstymo procese, tačiau jis nėra privalomas.  Papildomų išlaidų planavimo žingsnelis gali būti paprasčiausiai praleistas, jei tai nėra aktualu jūsų įmonei.
papildomu išlaidų planavimo funkcija

Kuo daugiau sąskaitų, tuo labiau sutaupote

Kartu su savo klientais išmatavome tipinį papildomų išlaidų paskirstymo procesą rankiniu būdu ir palyginome su procesu įdiegus mūsų sprendimą. Rezultatai akivaizdūs – kuo daugiau turite sąskaitų, tuo daugiau sutaupote!

Faktinių papildomų išlaidų paskirstymo trukmė
Faktinių papildomų išlaidų paskirstymo atšaukimo trukmė

Susisiekite

Send us a message