Integracija su VIES

VIES integracija su D365 Finance & Supply Chain management/AX suteikia galimybę PVM kodo patikrinimą atlikti verslo valdymo sistemos aplinkoje be papildomų prisijungimų prie Europos Komisijos internetinio puslapio. PVM mokėtojo kodą galite patikrinti tiek kliento/tiekėjo kortelėje, tiek kuriant pirkimo/pardavimo užsakymus. 

Apie VIES sistemą

Europos Komisijos PVM mokėtojo kodo tikrinimo sistema VIES suteikia galimybę patikrinti ar PVM mokėtojo kodas yra galiojantis, kokiai įmonei jis priklauso ir kur ši įmonė yra registruota. Įprastai tokiam patikrinimui atlikti reikia prisijungti prie Europos Komisijos interneto puslapyje esančio įrankio ir pateikti užklausą juridinio subjekto rekvizitams gauti.

VIES integracijos su Dynamics 365F&O/AX  privalumai  

  • Atsiradus naujam klientui ar tiekėjui, lengvai atliksite juridinio subjekto duomenų patikrinimą jo registracijos šalies duomenų bazėje.  
  • Neteisingai įrašius PVM mokėtojo kodą, sistema paprasčiausiai neleis sukurti užsakymo ir išrašyti klaidingos sąskaitos faktūros.  
  • Kadangi VIES sistemoje kaupiama informacija ne tik apie PVM mokėtojo kodą, bet ir įmonės pavadinimą bei adresą, visada būsite tikri, jog nepraleisite pasikeitusios kliento/tiekėjo informacijos kai sekantį kartą reikės formuoti užsakymą.  
  • Galėsite tikrinti net kelių juridinių subjektų PVM mokėtojų kodus vienu metu.  
  • Paspartina vartotojui darbą, išvengiant papildomų prisijungimų prie išorinių sistemų. 

Kam aktualiausia VIES ir D365 F&O/AX integracija? 

Rekomenduojame šią integraciją įmonėms, kurios dirba su dideliu kiekiu klientų ir tiekėjų iš visos Europos arba turi partnerių, su kuriais sandoriai vykdomi retai 

Daugiau išmanių sprendimų

GO-ERP nuolatos kuria įvairius sprendimus ir integracijas automatizuoti darbą su verslo valdymo sistema Micorosoft Dynamics 365 Finance/AX. Su jais susipažinkite čia. Nerandate ko ieškote? Susisiekite, įsigilinę į jūsų poreikius mieai sukursime specialų sprendimą ar integraciją jūsų našesniam darbui. 

Susisiekite